Wiadomości

 • 9 września 2021
 • 8 października 2021
 • wyświetleń: 2441

BEST rozdaje 25 kursów na 25-lecie i zaprasza na lot balonem

Artykuł sponsorowany:

W tym roku BEST CJO ma podwójną okazję do świętowania: jubileusz 25-lecia i awans z 5 na 3 miejsce w rankingu Book of Lists renomowanego wydawnictwa Business Warsaw Journal w kategorii najlepszych szkół językowych w Polsce oraz miano jedynej szkoły ze Śląska, której udało się znaleźć w tym zacnym gronie. Można pomyśleć, że taki skok na podium to urodzinowy prezent, ale jest to raczej nagroda za dynamiczny rozwój szkoły i ciężką pracę całego zespołu BEST CJO. Do hucznego celebrowania sukcesu i okrągłej rocznicy zaproszeni są Czytelnicy pless.pl, tychy.info i czecho.pl. W Konkursie dla nowych klientów na najlepsze życzenia urodzinowe dla BEST CJO do wygrania jest aż 25 kursów językowych! W urodzinowej Loterii dla kursantów BEST CJO można zgarnąć bardzo ciekawe nagrody m.in. rodzinny lot balonem nad Krakowem, masaż czekoladą, skok na bungee, lot w tunelu aerodynamicznym, życzenia od Roberta Lewandowskiego czy też bilety do parku rozrywki ENERGYLANDIA lub do największego aquaparku w Europie SUNTAGO.

Trzeba przyznać, że lista nagród, które można zdobyć, przyłączając się do wspólnego świętowania z BEST CJO, robi wrażenie. Jest nie tylko długa - składa się z 75 nagród loteryjnych i 25 kursów językowych - ale przede wszystkim niezwykle interesująca i cenna. Wartość nagród wynosi w sumie aż 30 000 zł! Jak przystało na prawdziwego lidera branży w regionie, okrągłą 25 rocznice powstania, BEST CJO obchodzi z wielką pompą. Każdego roku uczy się tam około 2000 osób - zarówno na kursach grupowych i indywidualnych, ale także tych organizowanych w okolicznych firmach czy instytucjach. Nawet jeśli w początkowych latach działalności słuchaczy było mniej, to i tak przez te 25 lat uzbierała się imponująca liczba. Trudno byłoby znaleźć osobę mieszkającą w naszej części województwa śląskiego, która nie znałaby marki BEST CJO lub się z nią nie zetknęła - jeśli nie poprzez kurs językowy i egzaminy międzynarodowe, to choćby poprzez organizowany od ponad 10 lat BEST Festiwal Filmowy "Kino BESTajemnic". Szkoła jest więc trwałym elementem krajobrazu naszego regionu i chce, aby jak najwięcej osób przyłączyło się do urodzinowych wydarzeń.

Chcemy wspólnie z naszymi kursantami cieszyć się z tego, co przez te 25 lat udało nam się osiągnąć. To oczywiste, że bez nich nie bylibyśmy w miejscu, w którym obecnie się znajdujemy. W każdym roku naszej działalności, to klienci, nasi słuchacze, byli dla nas najważniejsi, a ich zmieniające się potrzeby definiowały nasze priorytety. Takie podejście zaowocowało tym, że w relatywnie krótkim okresie udało nam się zbudować nie tylko stabilną i powszechnie rozpoznawalną markę, ale przede wszystkim głęboką relację z naszymi klientami. Nie wyobrażam sobie, aby przy takiej okazji jak okrągła 25 rocznica powstania firmy miałoby ich zabraknąć, dlatego wspólnie z kierownikami oddziałów i pracownikami administracyjnymi przygotowaliśmy urodzinowe atrakcje skierowane do naszych obecnych kursantów, ale także tych nowych, którzy zdecydują się nas lepiej poznać — przekonuje Dariusz Wiśniewski, założyciel i dyrektor BEST CJO.

Kurs językowy za życzenia urodzinowePrzy takiej okazji jak urodziny, nie można zapomnieć o tradycji składania życzeń jubilatowi. Wiąże się z nią pierwsza atrakcja przygotowana przez BEST CJO - skierowana wyłącznie do nowych kursantów (takich, którzy nigdy wcześniej nie byli zapisani na żaden kurs lub mieli przerwę w nauce w BEST minimum 3 lata). Organizator proponuje, aby nowi kursanci przygotowali swoje wersje życzeń urodzinowych dla BEST CJO. Życzenia mogą przybierać różne formy - tekstowe, plastyczne czy nagrań audio i wideo. Autorzy 25 najlepszych prac otrzymają nagrody w postaci językowych kursów semestralnych - jest zatem o co walczyć. Zabawa rozpoczyna się już 6 września (poniedziałek), a życzenia można wysłać najpóźniej do 23 września (czwartek) do godziny 18:00.

Best


Losowanie, pomaganieDo kursantów zapisanych na kursy językowe w 2021/2022 roku na zajęcia grupowe, indywidualne, firmowe - zarówno stacjonarnie jak i online - skierowana jest z kolei druga zabawa. Mowa o loterii urodzinowej, w której 75 szczęśliwców otrzyma po jednej nagrodzie z puli. Jest szansa, że trafi im się coś zupełnie nieoczywistego, przygoda życia - rodzinny przelot balonem nad Krakowem, lot w tunelu aerodynamicznym, lot motolotnią, skok na bungee czy symulator lotu za sterami Airbusa A320. Choć w loterii dominują takie odlotowe nagrody, nie brakuje też tych bardziej przyziemnych, takich jak nauka gry na perkusji, portretowa sesja zdjęciowa, czy masaż czekoladą. Ciekawą nagrodą mogą okazać się życzenia o Roberta Lewandowskiego, który specjalnie dla wybranej przez was osoby przygotuje film z przywitaniem solenizanta po imieniu i będzie żonglował piłką tyle razy, ile lat kończy jubilat. Loteria potrwa przez cały październik. Jest jeszcze jedna świetna wiadomość. Dochód z loterii zostanie w całości przeznaczony na rzecz fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" z siedzibą we Wrocławiu. Im więcej osób zgłosi udział, tym większa kwota zasili fundację.

Szczegóły i regulaminy obu urodzinowych zabaw oraz formularze zgłoszeniowe będą dostępne na stronie internetowej www.bestcentrum.pl/konkursy oraz we wszystkich oddziałach BEST CJO. Najpierw dostępny będzie wrześniowy Konkurs a następnie październikowa Loteria.

KRÓTKA INSTRUKCJA JAK WYGRAĆ NAGRODY URODZINOWE OD BEST CJO

 • Nie jesteś jeszcze naszym kursantem? Weź udział w Konkursie i złóż BEST CJO życzenia urodzinowe! Forma dowolna (tekst, rysunek, grafika, nagranie, wideo). Masz czas do 23 września! Do zgarnięcia aż 25 kursów semestralnych!
 • Jesteś już naszym kursantem? Weź udział w naszej Loterii! Start w październiku! Czeka aż 75 cennych nagród! W tym m.in. lot balonem lub paralotnią, masaż czekoladą, skok na bungee, lot w tunelu aerodynamicznym, życzenia od Roberta Lewandowskiego czy też bilety do parku rozrywki ENERGYLANDIA lub aquaparku SUNTAGO.


Zgłoś swój udział i wypełnij formularz na: www.bestcentrum.pl/konkursy


Czas radości, czas przemyśleń, nowe logoWspólne celebrowanie urodzin pokazuje kulturę organizacyjną BEST CJO, która oparta jest na budowaniu relacji z klientem. Nie od dziś wiadomo, że wartość jaką jest właśnie trwała relacja z klientem, jego lojalność i poziom satysfakcji, pozwala na przetrwanie przedsiębiorstwa. Na lokalnym rynku co rusz pojawiają się nowe szkoły językowe, które szybko kończą swoją działalność. BEST CJO od 25 lat nieprzerwanie pomaga tysiącom osób w opanowaniu języków obcych. Ogromna większość słuchaczy nie porzuca nauki po roku, tylko konsekwentnie kontynuuje kursy z BEST CJO na kolejnych stopniach, aż do momentu osiągnięcia językowego celu - słowem, klienci wracają tu co rok. Można wnioskować, że kolejne 25 lat BEST CJO nie jest zagrożone.

Okrągłe rocznice są nie tylko świętem i momentem radości, przy tej okazji pojawia się też nutka nostalgii, pewna refleksja nad naszym modelem pracy oraz czas rozliczeń. Jestem przekonany, że w drugie ćwierćwiecze wszyscy w BEST CJO wchodzimy z optymizmem. Ten jubileuszowy rok, mimo że trudny ze względu na pandemiczny czas, obfitował w ciekawe doświadczenia i przyniósł kilka zmian. Jedna z nich, bardzo symboliczna, to odświeżenie naszego logo, i wcale nie był to delikatny lifting. Postawiliśmy na całkowicie nowy projekt, który tak jak my, idzie z duchem czasu. Stare logo nie odzwierciedlało już strategii naszych działań, jednak na dowód tego, że redesign nie oznacza w żadnym wypadku odcięcia od tradycji i wcześniejszej działalności, pozostaliśmy wierni naszej kolorystyce — tłumaczy Dariusz Wiśniewski.Wychodzę z założenia, że nic nie jest dane raz na zawsze, i aby sobie dobrze radzić w biznesie, trzeba być pilnym obserwatorem zmieniającego się świata oraz nieustannie szukać nowych rozwiązań - dodaje dyrektor BEST CJO.

Z tymi słowami związana jest kolejna zmiana, która miała miejsce w ostatnim czasie w BEST CJO. Bielski oddział przekształcił się w BEST Centrum Nauki Online, który oferuje grupowe i indywidualne kursy językowe online klientom z pozostałych oddziałów, a także wszystkim zainteresowanym podnoszeniem kompetencji językowych, bez względu na to, gdzie mieszkają czy aktualnie przebywają. Nowo utworzony system zapisów BESTCENTRUM ONLINE pod adresem www.bestcentrum.online pozwala na łatwe przeglądanie oferty i wybór zajęć indywidualnych na każdym poziomie zaawansowania w korzystnych pakietach - z lektorem polskim bądź native speakerem. Dostępne opcje różnią się ilością godzin, długością zajęć oraz spodziewanymi efektami kształcenia, a tym co je łączy jest elastyczność - to kursant wskazuje pasujące mu dni i godziny zajęć, plan nauki jest zawsze indywidualny, dopasowany do potrzeb ucznia. Zajęcia online w ramach wszystkich pakietów prowadzone są w oparciu o autorską metodę BEST Communication Method® oraz BEST Communication in Business®, w których na pierwszym miejscu stawia się swobodną komunikację i pomaganie słuchaczom w nabyciu zaradności językowej, która pozwala wybrnąć z każdej sytuacji wymagającej użycia języka obcego. Dzieci i młodzież, podobnie jak w przypadku kursów stacjonarnych, także online mogą skorzystać z propozycji zajęć na wszystkich poziomach zaawansowania prowadzonych zgodnie z założeniami autorskich metod Kiddo® by BEST dla dzieci w wieku 6-11 lat, Kiddo Mini® by BEST dla najmłodszych oraz Teener® by BEST dla młodzieży. Na zajęciach przeznaczonych dla tych grup odbiorców lektor porzuca swoją tradycyjną rolę nauczyciela na rzecz roli mentora, który ma przekazać wiedzę i monitorować, ale przede wszystkim stymulować i stwarzać jak najwięcej pretekstów do komunikowania się. Niedowiarkom, którzy nie ufają, że da się to zrobić online, polecamy skorzystanie z darmowej lekcji próbnej, na którą można zapisać się poprzez stronę www.bestcentru.online. Gwarantujemy, że 30 minut wystarczy, aby przekonać się do BEST CJO, zaufać tamtejszym specjalistom od nauki języków obcych i zdecydować się na swój pakiet zajęć online. Tym bardziej, że właśnie teraz pakiety objęte są aż 15% rabatem. Warto się pospieszyć, bo tak duża zniżka będzie możliwa tylko do końca września.

A co z kursami stacjonarnymi? Jaki urodzinowy rabat otrzyma klient?Dla wszystkich spragnionych tradycyjnych zajęć w grupie, sali lekcyjnej, podczas których można spotkać się twarzą w twarz z lektorem i kolegami mamy doskonałą wiadomość. Zapisy jeszcze się nie skończyły i wciąż można dopisać się do tworzonych grup, chociaż z pewnych źródeł wiemy, że w tym roku zainteresowanie stacjonarnymi kursami grupowymi jest rekordowo duże i nie warto odkładać zapisu na ostatnią chwilę. Cześć grup jest już bliska zamknięciu. Tradycyjnie, jak to w BEST CJO, im szybszy zapis, tym większy rabat i oszczędność. Podpisując umowę i wpłacając zaliczkę do końca września, kursanci kontynuujący naukę mogą otrzymać aż do 150 zł zniżki, a nowi klienci - 120 zł. Jednakże korzystając z zapisów przez http://www.bestcentrum.pl/zapisy i wpisując w polu KOD PROMOCYJNY hasło pless.pl, czecho.pl lub tychy.info, można powiększyć urodzinowy rabat o kolejne 50 zł.

Na koniec pozostaje nam życzyć BEST CJO wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i spełnienia marzeń, o które zapytaliśmy dyrektora Dariusza Wiśniewskiego.

Wierzę, że 25 lat na rynku to dopiero początek przygody, a przed nami jeszcze wiele wyjątkowych projektów, które będą napawać nas radością i satysfakcją. Systematycznie idziemy do przodu i to jest najważniejsze. Współpracujemy ze znakomitymi filologami, pracownicy administracyjni świetnie wywiązują się ze swoich obowiązków, mamy przecudownych kursantów, w szkołach panuje przyjazna atmosfera. Wszystkim należą się podziękowania za ten wspólny czas. Ostatnio udało nam się zrealizować krótki materiał wideo pokazujący rok szkolny 2020-2021 w BEST CJO, na którym widać, jak fajnie jest u nas. Może ten filmik przyciągnie do nas nowych kursantów - czego z pewnością byśmy sobie życzyli w kolejnych latach działalności.

BEST CJO TYCHY


 • ul. Kopernika 1B
 • Tel. 500 169 042
 • e-mail: tychy@bestcentrum.pl


BEST CJO ONLINE


 • Cała Polska
 • Tel. 500 161 868
 • e-mail: online@bestcentrum.pl


BEST CJO PSZCZYNA


 • Plac Targowy 15, II piętro
 • Tel. 500 169 048
 • e-mail: pszczyna@bestcentrum.pl


BEST CJO CZECHOWICE-DZIEDZICE


 • ul. Kolejowa 15, I piętro
 • Tel. 500 169 034
 • e-mail: czechowice@bestcentrum.pl


BEST CJO BIERUŃ


 • ul. Macieja 1 MAPA
 • Tel. 500 169 157
 • e-mail: bierun@bestcentrum.pl


Infolinia: 801 011 036

http://www.bestcentrum.pl
http://www.bestcentrum.online

Facebook Centrali: http://www.fb.com/bestcentrum
Kanał YouTube: http://www.youtube.com/c/BestCentrumJezykowObcychTychy
Instagram: http://www.instagram.com/bestcentrumjezykowobcych/
Google: https://goo.gl/maps/god3ucHBggk

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BEST Centrum Języków Obcych" podaj