Wiadomości

  • 14 września 2021
  • 18 września 2021
  • wyświetleń: 3053

Akcja "Zamień pluszaka na strażaka!" zawita do OSP Czechowice

Za nami:

Ochotnicza Straż Pożarna "Czechowice", wraz z Młodzieżowa Drużyną Pożarniczą działającą przy jednostce, włączyła się w akcje "Zamień pluszaka na strażaka!" zorganizowaną przez OSP Bestwina. W ramach akcji druhowie będą chcieli obdarować podopiecznych Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, jak również okoliczne domy dziecka.

Straż pożarna, pożar, ogień, akcja, interwencja
Akcja "Zamień pluszaka na strażaka!" zawita do OSP Czechowice · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


W najbliższą sobotę, 18 września w godzinach od 9.00 do 11.00 druhowie z OSP Czechowice będą odbierać pluszaki, które następnie zostaną przewieziony do OSP Bestwina. Akcja odbędzie się pod remizą przy ulicy Barlickiego 24.

O co chodzi w akcji "Zamień pluszaka na strażaka!"? - Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bestwinie pragną pomóc św Mikołajowi! 6 grudnia to szczególny dzień dla każdego dziecka... Niestety są takie miejsca w których ciężko o uśmiech nawet w ten dzień. Dlatego chcemy to zmienić. Pragniemy obdarować podopiecznych Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, jak również okoliczne domy dziecka - czytamy w opisie akcji.

- Jeżeli w Twoim domu posiadasz pluszaki, lalki, zabawki, klocki, puzzle (prośbą alby puzzle były kompletne a misie wyprane), którymi Twoje dziecko się już nie bawi, a chcesz tym samym wywołać uśmiech ma buzi dziecka przynieś je do naszej remizy - zachęcają druhowie z Bestwiny. Zbiórka prowadzona będzie do 26 listopada w strażnicy OSP Bestwina - przedmioty można przynosić do remizy przy ulicy Kościelnej 41 w każdy piątek w godzinach od 17.00 do 19.00.

mp / czecho.pl

źródło: OSP Czechowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.