Wiadomości

  • 16 września 2021
  • 19 września 2021
  • wyświetleń: 9952

[FOTO] Dwa samochody spłonęły na ul. Dworcowej. Policja bada sprawę

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy na ulicy Dworcowej w Czechowicach Południowych spłonęły dwa samochody osobowe. Jak dowiadujemy się w KMP w Bielsku-Białej, śledztwo w sprawie drugiego samochodu prowadzi czechowicki Komisariat Policji.

Dwa samochody spłonęły na ul. Dworcowej. Policja bada sprawę - 16.09.2021 · fot. czecho.pl


Ostatni z samochodów spłonął w miniony weekend. - Na ulicy Dworcowej w Czechowicach Południowych ktoś podpala samochody. Na tym samym parkingu jest spalony doszczętnie drugi. Mieszkańcy boją się o swoje mienie. Potrzebne są patrole policji w tej okolicy - napisała do nas pani Magdalena, jedna z naszych czytelniczek.

Jak poinformował portal czecho.pl asp. szt. Roman Szybiak, p.o. oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej, dochodzenie w tej sprawie prowadzi Wydział Kryminalny Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach. - W nocy z soboty na niedzielę spłonął nieużytkowany od dłuższego czasu Opel Astra. Na miejscu przeprowadzono oględziny z udziałem biegłego i jedną z hipotez jest celowe podpalenie - powiedział naszemu portalowi przedstawiciel bielskich stróżów prawa.

Jak udało nam się dowiedzieć, zdarzenie z ostatniego weekendu nie ma związku ze sprawą innego z samochodów, który spłonął dwa miesiące temu na tym samym parkingu. W toku postępowania mundurowi stwierdzili, że incydenty nie są ze sobą powiązane, stróże prawa wykluczyli również udział osób trzecich.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.