Wiadomości

  • 16 września 2021
  • wyświetleń: 1155

Koc z własnym nadrukiem — personalizowany pomysł na prezent

Materiał partnera:

Zapewnij swoim przyjaciołom i bliskim ciepło i przytulność dzięki pięknym niestandardowym kocom z własnym nadrukiem. Dodaj swoje ulubione zdjęcia, imiona, monogramy, a nawet specjalne daty i wiadomości, aby stworzyć jedyne w swoim rodzaju spersonalizowane koce i narzuty, które będą uwielbiane przez domowników.

Whitpress


Wybieraj spośród wielu rozmiarów i materiałów. Możesz spersonalizować swój koc, wybierając dowolny tekst, grafikę, zdjęcie lub wzór. Spersonalizowane koce i narzuty to wspaniałe prezenty na parapetówkę, a także wyjątkowe prezenty na:
  • wesela,
  • rocznice,
  • narodziny dziecka,
  • i każdą specjalną okazję.

Dziel się ciepłem i miłością dzięki wyjątkowym, spersonalizowanym kocom, które będą cenione przez lata.

Twórz niestandardowe koce dla każdego — koc ze zdjęciemKażdy może docenić miękki, puszysty koc, zwłaszcza w chłodny wieczór. Dodaj znaczące słowa lub ulubione zdjęcia, a uzyskasz wyjątkową kombinację komfortu i ciepłych wspomnień. Personalizowane koce ze zdjęciem to wspaniałe, niepowtarzalne prezenty, które Twoi przyjaciele i bliscy pokochają i będą używać każdego dnia.

Spersonalizowane koce dla niemowląt i dzieciNiezależnie od tego, czy spersonalizujesz specjalny kocyk na pamiątkę, czy kocyk do codziennego użytku, możesz dodać imię dziecka, datę urodzenia, zdjęcia i nie tylko, aby stworzyć specjalny prezent na narodziny dziecka lub niezapomniany prezent na chrzciny. Dzięki uroczym wzorom i wyjątkowo miękkim materiałom nasze koce dla niemowląt i dzieci z pewnością spodobają się najbardziej wybrednym młodym klientom.

Spersonalizowane Koce dla dziadków — koc z własnym nadrukiemNiech Twoi dziadkowie wiedzą, jak są wyjątkowi dzięki spersonalizowanym kocom, które każdego dnia będą im przypominać, że są kochani i doceniani - i obdarzeni wspaniałymi wnukami! Dodaj specjalne zdjęcie, które wywoła uśmiech na twarzy dziadka lub babci i zawrzyj imiona wszystkich wnuków, aby mogli je wszystkie trzymać blisko serca.

Narzuty, pledy i koce na Dzień MatkiJeśli twoja mama uwielbia przytulać się przy kominku lub odpoczywać przy ulubionej książce i filiżance kawy, pokocha spersonalizowany koc, który jej sprezentujesz. Po prostu wybierz projekt, o którym wiesz, że się jej spodoba, i dodaj coś od siebie, jak imiona, daty specjalne, zdjęcia czy zabawne powiedzonka rodzinne. Teraz za każdym razem, gdy się odpręża, przypomni sobie, jaki jesteś troskliwy i miły.

Niestandardowe koce fotograficzneW dzisiejszych czasach koce fotograficzne są modne. Możesz łatwo stworzyć niepowtarzalne foto-kolaże z wieloma zdjęciami lub uzyskać ulubione zdjęcie drukowane od krawędzi do krawędzi na całej powierzchni koca. Dodaj dowolny tekst, w tym imiona, specjalne daty lub sentencję, aby dodać kontekst i znaczenie do zdjęć i sprawić, by koc wyglądał dokładnie tak, jak chcesz. Zacznij od znalezienia projektu, który Ci się najbardziej podoba, a następnie dodaj zdjęcia i tekst oraz przejrzyj gotowy projekt przed złożeniem zamówienia. Już nigdy nie będziesz chciał zwykłego koca!