Wiadomości

  • 17 września 2021
  • wyświetleń: 1671

Dzięki wydaniu kalendarza miłośnicy przyrody wesprą 'Mysikrólika"

Wojciech Kaprzyk oraz Mariusz Szczęśniak, czechowiccy miłośnicy przyrody z facebookowego profilu "Za miastem, czyli przyroda Czechowic-Dziedzic i okolic", rozpoczęli prace nad kalendarzem na 2022 rok. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz Ośrodka Rehabilitacji "Mysikrólik" z Bielska-Białej.

Dzięki wydaniu kalendarza miłośnicy przyrody wesprą 'Mysikrólika"
Dzięki wydaniu kalendarza miłośnicy przyrody wesprą 'Mysikrólika" · fot. Wojciech Kaprzyk


- Rozpoczynamy prace nad kalendarzami na 2022 rok. Tak jak w zeszłym roku, dochód przeznaczymy dla Ośrodka Rehabilitacji "Mysikrólik" Na Pomoc Dzikim Zwierzętom. Poniżej wrzucam zdjęcia, z których wybierzemy 6. Proponuję abyście dodawali "lajka" lub inną reakcję przy zdjęciu, które chcielibyście zobaczyć w kalendarzu. Będzie to takie a'la głosowanie - poinformował Wojciech Kaprzyk. Głosy można oddawać pod zdjęciami, które umieszczone są w poniższym poście.

Loading...


- Za jakiś czas Mariusz wrzuci swoich kandydatów w osobnym poście i tym sposobem wyłonimy zdjęcia na każdy miesiąc. Więcej szczegółów podamy w kolejnych postach. Mamy nadzieję, że w tym roku dopiszecie przynajmniej tak jak rok temu dodał miłośnik przyroda z naszego miasta - dodał czechowiczanin.

Sokół leśny na czechowickim niebie. Ten ptak to rzadki widok
Jedno ze zdjęć, które ma szansę trafić do kalendarza · fot. Wojciech Kaprzyk


Wojciech Kaprzyk i Mariusz Szczęśniak specjalne kalendarze przygotowali również w zeszłym roku - wtedy to udało się zebrać blisko 2000 złotych na rzecz "Mysikrólika". - Musieliśmy dodrukować kalendarze. Wielu ludzi, płaciło więcej niż cena, którą ustaliliśmy, inny kupowali nawet po kilka sztuk. Kalendarze pojechały do Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i w kilka innych ciekawych miejsc - podkreślają Kaprzyk i Szczęśniak. Wśród przedmiotów, które trafiły do bielskiej fundacji, znalazły się między innymi latarki, siata do łapania niedysponowanych zwierząt, "trochę" orzechów laskowych, sporo karmy oraz zapas środków czystości.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.