Wiadomości

  • 22 września 2021
  • 26 września 2021
  • wyświetleń: 11722

7R wybuduje przy DK-1 nową halę dla Martes Sport

Jak informuje spółka 7R, w styczniu ruszy budowa nowej hali magazynowo - biurowej dla firmy Martes Sport. Firma zajmie ponad 21 000 mkw. powierzchni magazynowej, a także biuro wielkości ok. 1 000 mkw. w obiekcie 7R BTS Beskid III.

Nowe hale przy DK-1 w Czechowicach Górnych
Nowe hale przy DK-1 w Czechowicach Górnych · fot. czecho.pl


- W związku z rozwojem działalności, a w szczególności działu e-commerce, firma zajmie ponad 21 000 mkw. powierzchni magazynowej, a także biuro wielkości ok. 1 000 mkw. w obiekcie 7R BTS Beskid III. Z nowych wnętrz firma będzie mogła korzystać w drugiej połowie 2022 roku - poinformowała spółka 7R w komunikacie prasowym.

Budynek oferować będzie szereg udogodnień, między innymi zwiększoną do 10,6 m wysokość składowania na powierzchni ok. 8 200 mkw. Posiadać będzie także stacje do ładowania wózków na 20 stanowisk, a także układ doków dedykowany pod operacje najemcy. Nowy magazyn będzie przede wszystkim istotnym wzmocnieniem dla ciągle rozwijającej się sprzedaży internetowej Martes Sport, na którą kładziony jest obecnie w ramach spółki szczególny nacisk.

- 7R Beskid Park, 7R Beskid Park II i 7R BTS Beskid III to najbardziej wysunięte na południe kraju obiekty 7R. Są świetnie skomunikowane z regionem. Ich atutem jest także bliskość do granic z Czechami i Słowacją. Uzupełniają naszą sieć magazynów na Śląsku. Co ważne, wciąż wzbogacamy ofertę 7R w tym regionie, a to dowód na to, że lokalizację naszych magazynów doceniają najemcy. Bardzo się cieszę, że Martes Sport, firma wywodząca się z tej części kraju, także doceniła zalety 7R BTS Beskid III, a w nowym obiekcie wynajmie nie tylko nowoczesną powierzchnię magazynową lecz także biurową - mówi Maciej Krawiecki, Head of Leasing w 7R.

7R BTS Beskid III jest kompleksem magazynowo - logistycznym o powierzchni ok. 22 000 mkw., zlokalizowanym na Śląsku w Czechowicach-Dziedzicach, tuż przy drodze krajowej nr 1 łączącej północ Polski z południem. Jak informuje spółka 7R, zaletą inwestycji jest bliskość węzła Bielsko-Biała Komorowice, który zapewnia dobre połączenie z każdą częścią miasta. Komunikację z okolicznymi miejscowościami ułatwia również połączenie kolejowe, co sprawia, że jest to atrakcyjna lokalizacja ze względu na dostęp do dobrze wykwalifikowanych pracowników.

Nowa hala powstanie w rejonie ulic Cichej i Partyzantów, obok hali magazynowej firmy TNT.

mp / czecho.pl

źródło: materiały prasowe, BIP Gminy Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.