Wiadomości

  • 17 września 2021
  • wyświetleń: 962

O czym szumią audiobooki? - najczęściej czytane propozycje na Storytel

Materiał partnera:

Nie da się ukryć, że audiobooki szturmem zdobyły serca młodych ludzi i coraz śmielej wdzierają się w kolejne, nieco już starszych roczników. O ile ci pierwsi korzystają głównie z dostępnych w wersji audio lektur szkolnych czy literatury młodzieżowej, o tyle starsi użytkownicy - jak obserwuje serwis Storytel - sięgają po dużo szerszy wachlarz możliwości. A ten jest doprawdy imponujący.

storytel sąuchanie najlepszych audiobookĘw


Audiobooki dostępne w serwisie są świetnie pogrupowane, dzięki czemu szukanie właściwiej pozycji jest niezwykle proste i intuicyjne. W taki sposób bardzo łatwo trafić na przykład na romans, który spodobał się innym słuchaczom. "Nieprzegrany zakład" Weroniki Tomali jest jednym z takich czarnych koni gatunku.

storytel nieprzegrany zakąad.jpg


Cyniczny biznesmen, skromna kelnerka - schemat dobrze znany i lubiany przez fanów powieści z romansem w roli głównej. Historia ma jednak drugie dno, a gdzieś w jego środku znajduje się chłopiec, który czeka jedynie, aż spełni się jego największe marzenie. Czy to się uda? Czy orzechowe oczy utorują sobie drogę przez serce pełne lodowych okruchów? Aby poznać odpowiedź na te pytania, wystarczy skorzystać z aplikacji.

storytel ząoėÜ pi©knoėci szkodzi.


W nieco innym, dość humorystycznym tonie, choć nadal pozostając przy temacie miłości, zwłaszcza tej nie do końca odwzajemnionej, znajdujemy powieść obyczajową "Złość piękności szkodzi". Czwarta część "Kroniki pechowych wypadków" opowiada o niefortunnym wypadzie we dwoje, gdzie "dwoje" zamienia się w dość chaotyczne "troje". Kubełek zazdrości, wiadro pecha i mężczyzna, który nie potrafi lub nie chce zdecydować się na jedną z opcji. Co z tego wyniknie? Raczej niewiele dobrego i kupka kobiecego nieszczęścia w gratisie.

storytel wiedęmin


Nie samym romansem audiobook stoi, dlatego Storytel dba o każdy gatunek literacki. Doskonałym dowodem jest "Wiedźmin". Uwielbiana przez miliony fanów seria również doczekała się swojej wersji audio, co może jedynie cieszyć. Każde z opowiadań nagrane zostało w formie słuchowiska, pełno w nim zatem złowrogich dźwięków i świetnych efektów, a głosów postaciom użyczyła prawdziwa śmietanka lektorska. Jest to wprost wymarzona pozycja dla fanów fantastyki ogółem, jak i każdego, kto jest spragniony wyjątkowych wrażeń. Wygodny fotel, bambosze, kubek z ciepłą herbatą i można zatopić się w świecie pełnym utopców, czarodziejek, złych ludzi oraz wiedźmińskiej magii.

Storytel to prawdziwa kopalnia najlepszej literatury. Ebooki i audiobooki dostępne w serwisie spełniają najwyższe standardy, przez co każdy odsłuch jest czystą przyjemnością dla zmysłów. Raj bibliofila, rezerwat zapomnianych książek i sanktuarium wygody oraz komfortu - tak w wielkim skrócie można by nazwać tę ogromną platformę, która krok po kroku spełnia marzenia o zwiększeniu poziomu czytelnictwa i robi to w sposób, którego każdy mógłby pozazdrościć, zapewniając nawet bezpłatny okres próbny.

storytel sąuchanie audiobookĘw


Zatem chwyć telefon w dłoń, ściągnij aplikację, jeśli jakimś cudem jeszcze jej nie masz, i rozpocznij przygodę z literaturą w wersji audio.