Wiadomości

  • 22 września 2021
  • 10 października 2021
  • wyświetleń: 13275

[WIDEO, FOTO] Za nami XIV Memoriał Henryka Puzonia

Piękna pogoda oraz rodzinna atmosfera towarzyszyły wszystkim uczestnikom XIV Memoriału H. Puzonia, który odbył się w minioną sobotę 2 października w Zabrzegu.Ideą Memoriału jest oddanie hołdu wielkiemu działaczowi sportowemu, trenerowi, nauczycielowi, który zmarł w 2006 roku podczas zajęć z młodzieżą. Łącznie w sobotnich biegach uczestniczyło 336 osób. Każdy z uczestników kończących bieg otrzymał pamiątkowy medal na mecie. Dodatkowo w poszczególnych kategoriach wiekowych wręczono: medale, dyplomy oraz nagrody. Wyniki memoriału dostępne są tutaj, z kolei pełna galeria zdjęć - tutaj. Klasyfikację generalną po trzech biegach Cyklu "Biegiem po zdrowie" tutaj.

Za nami XIV Memoriał Henryka Puzonia w Zabrzegu - 02.10.2021 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Loading...


Memoriał H. Puzonia był trzecim z sześciu biegów wchodzących w skład Cyklu "Biegiem Po Zdrowie" - edycja 2021. Sponsorem głównym Cyklu jest LOTOS. Kolejny bieg - XVIII Bieg śladami ks. Józefa Londzina - już 16 października w Zabrzegu.

Rusza tegoroczna edycja cyklu "Biegiem po zdrowie"
Rusza tegoroczna edycja cyklu "Biegiem po zdrowie" · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.