Wiadomości

  • 27 września 2021
  • wyświetleń: 3535

Wyróżnienie dla Czechowic-Dziedzic. Doceniono folder promocyjny

Folder promocyjny "Czy wiecie, że... Ciekawostki z Czechowic-Dziedzic", został wyróżniony w X edycji konkursu na najlepsze projekty promujące gminy, miasta i regiony - "Róża Regionów 2021". Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 24 września w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych Tour Salon.

róża regionów
Róża Regionów dla Czechowic-Dziedzic. Doceniono folder promocyjny · fot. materiały prasowe


Dyplom z wyróżnieniem, za publikację przygotowaną zarówno w języku polskim, jak i angielskim, odebrał Naczelnik Wydziału Promocji Grzegorz Wąsik.

Ideą konkursu jest propagowanie działań władz samorządowych związanych z promocją turystyczną oraz docenianie najlepszych projektów i ich twórców. Jury przy wyborze najlepszych kampanii ocenia zgodność założonych celów z osiągniętym efektem, dotarcie do założonej grupy docelowej, kreatywność oraz atrakcyjność graficzną. Konkurs ma upowszechniać innowacyjność w sposobie tworzenia informacji promocyjnych, wydawnictw i aplikacji mobilnych promujących gminy, miasta, regiony.

W obliczu rosnących oczekiwań turystów to stały rozwój, poszukiwanie nowatorskich rozwiązań, profesjonalna oprawa graficzna i kreatywność, stanowią klucz do sukcesu. Nagrodzony folder promocyjny, zawiera w środku aromatyzowaną wkładkę, która pozwala przywołać w pamięci zapach wody kolońskiej 4711, znanej na całym świecie marki perfumeryjnej, która końcem XIX wieku była produkowana w ówczesnych Dziedzicach.

Organizatorem konkursu Róża Regionów jest magazyn Wiadomości Turystyczne, patron medialny targów TOUR SALON.

Róża Regionów
"Róża Regionów" dla Czechowic-Dziedzic · fot. materiały prasowe

ab / czecho.pl

źródło: Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.