Wiadomości

  • 28 września 2021
  • wyświetleń: 2473

OZE: są wyniki oceny merytorycznej w ramach naboru uzupełniającego

Zakończona została ocena merytoryczna deklaracji złożonych w naborze uzupełniającym w ramach projektu "Program poprawy jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice", realizowanym przez gminę Czechowice-Dziedzice przy wsparciu środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Są wyniki oceny formalnej w naborze uzupełniającym o dotacje na OZE
Są wyniki oceny formalnej w naborze uzupełniającym o dotacje na OZE · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Zgodnie z § 12 ust. 1 Regulaminu naboru wybór grantobiorców został przeprowadzony na podstawie wyników oceny formalnej i merytorycznej z uwzględnianiem wyników weryfikacji technicznej budynku.

- Spośród wszystkich złożonych deklaracji w naborze uzupełniającym pozytywną ocenę formalną uzyskało 188 deklaracji, które zostały skierowane do oceny merytorycznej. W wyniku oceny merytorycznej - na liście podstawowej znalazło się 38 deklaracji - informuje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

Weryfikacja danych dla poszczególnych deklaracji jest możliwa na podstawie "Numeru deklaracji", którą każdy z mieszkańców otrzymał we wcześniejszych wiadomościach i pismach. O szczegółach związanych z podpisywaniem umów, zasadami realizacji instalacji oraz rozliczeniem grantów, Urząd Miejski poinformuje grantobiorców, których deklaracje znalazły się na liście podstawowej w najbliższych dniach.

Mieszkańcy, którzy nie zostali zakwalifikowani na listę podstawową potencjalnych grantobiorców, zostali zapisani na listę rezerwową i wezmą udział w projekcie jedynie w przypadku rezygnacji grantobiorców z listy podstawowej lub ich wykluczenia z udziału w projekcie.

Lista podstawowa i rezerwowa znajduje się tutaj.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.