Wiadomości

  • 1 października 2021
  • wyświetleń: 5551

Nagroda za całokształt działalności artystycznej dla Zuzanny Kłaptocz

W czwartek 30 września, w gabinecie burmistrza Czechowic-Dziedzic Mariana Błachuta odbyła się uroczystość wręczenia listu gratulacyjnego oraz nagrody pieniężnej Zuzannie Kłaptocz, za całokształt działalności w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Nagroda za całokształt działalności artystycznej dla Zuzanny Kłaptocz
Nagroda za całokształt działalności artystycznej dla Zuzanny Kłaptocz · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Zuzanna Kłaptocz jest młodą, wybitnie utalentowaną śpiewaczką, od lat związaną z Czechowickim Teatrem Muzycznym "Movimento". Mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele osiągnięć, a naszą gminę reprezentowała już z powodzeniem w konkursach, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Loading...


Stojącej u progu kariery młodej artystce burmistrz Marian Błachut życzył realizacji ambitnych planów, dalszych sukcesów oraz powodzenia w życiu osobistym. W uroczystości brała udział Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach Magdalena Kubik.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.