czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 października 2021
  • wyświetleń: 4171

Kiedy ponowne otwarcie przejazdu kolejowego na ulicy Barlickiego?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj

Od początku lipca, w związku z inwestycją kolejową prowadzoną przez Budimex, zamknięty jest ostatni odcinek ulicy Barlickiego w Czechowicach-Dziedzicach. Kiedy nastąpi ponownie otwarcie wspomnianego odcinka drogi?

Reklama

Przejazd kolejowy, budimex, bydowa, modernizacja, barlickiego
Kiedy ponowne otwarcie przejazdu kolejowego na ulicy Barlickiego? · fot. mp / czecho.pl


- Remont wspomnianego odcinka ulicy Barlickiego będzie trwał jeszcze do przełomu listopada i grudnia. Odnośnie sugestii mieszkańców z ul. Kraszewskiego o umożliwienie przejścia dla pieszych przez ul. Barlickiego w kierunku centrum miasta, wykonawca inwestycji obiecał, że będzie istniała taka możliwość do 3 tygodni. Bardzo proszę Państwa o wyrozumiałość i cierpliwość - informuje Janusz Uszok, prezes zarządu Osiedla Tomaszówka.

mp / czecho.pl

źródło: Zarząd Osiedla "Tomaszówka"

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przebudowa węzła kolejowego "Czechowice-Dziedzice"" podaj