Wiadomości

  • 4 października 2021
  • wyświetleń: 2862

Policjanci poszukują świadków zdarzeń drogowych

Policjanci z KMP w Bielsku-Białej poszukują świadków zdarzeń drogowych, do których doszło na drogach w gminie Czechowice-Dziedzice.

Hybrydowy radiowóz trafi do KMP w Bielsku-Białej - 8.12.2020
Policjanci poszukują świadków zdarzeń drogowych · fot. KWP Katowice


  • W dniu 30 sierpnia 2021 roku około godziny 14.55 na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach, na skrzyżowaniu z ulicą Międzyrzecką kierujący busem najechał na tył pojazdu ciężarowego, a następnie oddalił się w kierunku Katowic.


  • W dniu 2 września 2021 roku około godziny 14.45 w Czechowicach-Dziedzicach na drodze DK-1 w kierunku Katowic kierujący pojazdem marki Ford Transit najechał na metalowy element karoserii znajdujący się na jezdni, w wyniku czego uszkodził opony swojego pojazdu.


  • W dniu 5 sierpnia 2021 roku około godziny 9.45 w Czechowicach-Dziedzicach na DK-1 na pasie w kierunku Pszczyny kierujący mercedesem w trakcie zmiany pasa ruchu uszkodził pojazd marki MAN, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.


  • W dniu 16 września o godzinie 1.30 w Czechowicach-Dziedzicach na ulicy Łukowej na wysokości posesji nr 4 kierujący samochodem marki VW Passat najechał na znajdujący się na jezdni drut, czym uszkodził swój pojazd.


Osoby posiadające informacje na temat powyższych zdarzeń proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Referatem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej ul. Wapienna 45, telefon 47 85 712 63 lub 47 85 712 60.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.