czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 września 2007
  • wyświetleń: 1160

Propozycje dla miłośników fotografii

Formacja Fotograficzna Landskapiści przygotowała bogatą ofertę dla miłośników obiektywu. 28 września rozpoczynają się „Spotkania z fotografią”, czyli cykl spotkań dla osób pasjonujących się fotografią. Druga propozycja, to konkurs fotograficzny - „Spotkania z Fotografią - między dokumentem, pięknem a kreacją”, w którym do końca października można nadsyłać prace konkursowe. Obu imprezom patronuje i finansowo wspiera Burmistrz Czechowic-Dziedzic.

Spotkania z fotografią - to spotkania w ramach edukacji estetycznej - to historia fotografii, wybrani twórcy, powiązania fotografii z innymi dziedzinami sztuki, a także doskonalenie warsztatu twórczego – podstawy zapisu elektronicznego, posługiwanie się stosownymi programami graficznymi, wydruk fotografii w celach wystawienniczych, technika fotografowania, estetyka obrazu - oraz spotkania z zaproszonymi, wybitnymi fotografami.

Spotkania będą odbywać się raz w tygodniu w piątki o godzinie 1830 w siedzibie Czechowickiego Stowarzyszenia Kultura przy ul. Traugutta 1 w Czechowicach-Dziedzicach.

Pierwsze spotkanie - informacyjno-techniczne - już 28 września! Wstęp jest wolny. Więcej informacji można znaleć www.landskapisci.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1 class=dodaj target=_blank>[tutaj].

Konkurs fotograficzny - „Spotkania z Fotografią - między dokumentem, pięknem a kreacją”. Konkurs fotograficzny przeznaczony jest dla wszystkich fotografujących. Tematem Konkursu jest szeroko rozumiany krajobraz.

Każdy z uczestników może nadesłać dowolną liczbę prac w dowolnej liczbie kategorii. Konkurs składa się z dwóch etapów. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać prace w postaci elektronicznej (zdjęcie cyfrowe lub skan) na adres mailowy info@fotospotkania.pl do końca października 2007 roku. W kolejnym etapie jury zdecyduje o akceptacji lub odrzuceniu nadesłanych prac do wystawy konkursowej i przyznaniu nagród.

Do wygrania 6000 zł oraz publikacja w ekskluzywnym, limitowanym albumie fotograficznym z najlepszymi pracami konkursu! Szczegóły pod adresem www.fotospotkania.pl.

źródło: UM

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.