Wiadomości

  • 21 września 2007
  • wyświetleń: 2138

Jak kształcą się uczniowie LO

O tym ze naukę warto wiązać z zabawa i przyjemnością wpaja sie zarówno nauczycielom, uczniom jak i rodzicom, ale im uczeń starszy tym trudniej znaleźć przyjemny, a zarazem skuteczny sposób na naukę.

Jednak nauczyciele z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej - Curie w Czechowicach - Dziedzicach postanowili spróbować i okazało się, że chcieć to móc. W roku szkolnym 2006/2007, początkiem czerwca, klasa 1D (profil biol-chem) udała się na wspaniale warsztaty biologiczne do Kątów Rybackich.

Klasa zapewnione miała lokum w postaci pensjonatu z kilkuosobowymi pokojami oraz pełnym wyżywieniem przez cztery dni. Każdego dnia uczniowie udawali sie w teren na zajęcia, tak więc swoją zdobytą wiedzą mogli wykazać się również w praktyce.

Dodatkowo ruch na świeżym powietrzu i wdychanie zdrowego jodu na pewno polepszyły kondycje zdrowotną uczestników wycieczki. Nie można także pominąć faktu, iż taki wyjazd stal sie momentem pełnym wspaniałych wspomnień i niezapomnianych przygód, do których kiedyś można będzie powrócić. Obecnie klasa (już 2D) z niecierpliwością wyczekuje i szuka okazji do zorganizowania kolejnej tego typu wycieczki.

Dragon_Princess / klub.czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.