Wiadomości

 • 11 października 2021
 • wyświetleń: 3820

75 cennych nagród oraz kursy LAST MINUTE czekają na Ciebie w Best CJO

Artykuł sponsorowany:

Jak przystało na październik, w BEST CJO ruszają właśnie kursy językowe. Osoby, które jeszcze nie podjęły decyzji o zapisie, albo po prostu zapomniały to zrobić, wciąż mogą dołączyć do grup, a do tego skorzystać z promocji LAST MINUTE. Co więcej, każdy tegoroczny kursant jest zaproszony do udziału w wielkiej Loterii, którą BEST CJO chce uczcić swoje 25 - lecie.

Standardowo tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, w BEST CJO można jeszcze załapać się na ostatnie wolne miejsca w grupach i zgarnąć rabat w wysokości nawet 400 zł. Promocja LAST MINUTE jest praktykowana w szkołach BEST od lat, a jej zasady są proste. Zarówno osoby kontynuujące naukę, jak i nowi kursanci mogą liczyć na zniżkę. Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest wolne miejsce w grupie oraz zapis online z hasłem LAST MINUTE wpisanym w formularzu zapisu w polu KOD PROMOCYJNY. Zapisy pod adresem www.bestcentrum.pl/zapisy a warunki promocji, wysokość rabatów i dostępne kursy znajdziecie na stronie www.bestcentrum.pl/last-minute

Tradycyjna promocja LAST MINUTE to nie jedyna pozytywna wiadomość dla osób, które postanowią się dopisać do startujących niebawem grup. Jak zapewnia Dariusz Wiśniewski- dyrektor i założyciel BEST CJO - rozpoczynający się rok szkolny zapowiada się w szkołach BEST wyjątkowo. "Po pierwsze to właśnie teraz przypada 25 rocznica naszej działalności. Po drugie awansowaliśmy z 5 na 3 miejsce w rankingu Book of Lists w kategorii najlepszych szkół językowych w Polsce - i wciąż pozostajemy jedyną placówką ze Śląska, której udało się znaleźć w tym prestiżowym gronie. Taki skok w rankingu to doskonały prezent urodzinowy, ale przede wszystkim nagroda za dynamiczny rozwój ciężką pracę całego zespołu BEST CJO. Mamy zatem podwójny powód do świętowania, i bardzo chcielibyśmy, aby każdy nasz kursant mógł świętować wspólnie z nami" - mówi Dariusz Wiśniewski.

Best


ZAPROSZENIE NA ODLOTOWE URODZINYW ramach hucznego celebrowania sukcesu i okrągłej rocznicy jubilat zorganizował wielką urodzinową Loterię. Zgodnie z zapewnieniami, do udziału w zabawie zaproszone są wszystkie osoby, które podpiszą z BEST CJO umowę na kurs językowy w roku szkolnym 2021/2022 (grupowy, indywidualny, firmowy, stacjonarny lub online). A zatem także i te, które skorzystają z promocji LAST MINUTE i dołączą do kursantów BEST CJO w ostatniej chwili. Loteria wystartowała 1 października i potrwa do końca miesiąca. Do wygrania jest aż 75 atrakcyjnych nagród. Aby wziąć udział, należy wypełnić formularz online i zaznaczyć kategorie nagród, którymi jest się szczególnie zainteresowanym (można wybrać kilka lub wszystkie 5). Z pełną listą można zapoznać się na dedykowanej stronie Loterii BEST http://loteria.bestcentrum.pl, ale już teraz warto wspomnieć o tych najbardziej zaskakujących.AŻ 75 OSÓB WYGRYWA - CZYLI MASZ DUŻE SZANSEJeśli kochacie Kraków, z pewnością widzieliście już wszystkie krakowskie atrakcje turystyczne. Teraz możecie zobaczyć je ponownie, ale tym razem z perspektywy ptaka. Wśród loteryjnych nagród w kategorii "Dla odważnych" znajduje się bowiem rodzinny Lot Balonem nad Krakowem. Inną nagrodą w tej samej kategorii jest lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot - jak fachowo określa się taki tunel - wykorzystuje symulatory swobodnego spadania. W takim miejscu można poczuć się jak kosmonauta i zapomnieć o grawitacji. Potrzebujecie dużej dawki adrenaliny, ale wolicie pozostać na ziemi? Z pewnością ucieszy Was szczęśliwy los z nagrodą w postaci przejażdżki KTM X BOW. Już sam wygląd tego bolidu przyspiesza bicie serc, a to, co można przeżyć w nim na torze wyścigowym, dosłownie wgniata w fotel. Warto nadmienić, że wśród loteryjnych nagród znajdują się także te bardziej przyziemne. W Kategorii "Dla każdego" można zgarnąć sesję czekoladowego masażu, jednorazową lekcję gry na perkusji, bilety do największego w Europie parku wodnego SUNTAGO lub do parku rozrywki ENERGYLANDIA, życzenia od samego Roberta Lewandowskiego czy portretową sesję zdjęciową. Są także tradycyjne nagrody rzeczowe, takie jak: aparat fotograficzny Casio, zestaw MyGrammarLab - unikatowe połączenie książki do gramatyki z języka angielskiego z komponentem online oraz aplikacją na telefon komórkowy czy zestawy urodzinowe BEST.

NASZE LOSOWANIE TO TEŻ POMAGANIEUrodzinowa zabawa potrwa przez cały październik. Dochód z loterii zostanie w całości przeznaczony na rzecz fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową" z siedzibą we Wrocławiu. Im więcej osób zgłosi udział, tym większa kwota zasili fundację. Przebieg losowania będzie można śledzić podczas transmisji na fanpage’u BEST CJO już 6 listopada br. Życzymy powodzenia zarówno na kursach, jak i w losowaniu wymarzonych nagród.

NIE ZWLEKAJ - ZAPISZ SIĘ DO 1 z 3 NAJLEPSZYCH SZKÓŁ W POLSCEA tym wszystkim, którzy jeszcze nie podjęli decyzji czy i gdzie zapisać na kurs przypominamy, że kursy w BEST CJO ruszają już w czwartek 7 października, ale rabaty LAST MINUTE w wysokości od 150 do 400zł czekają tylko na pierwszych chętnych, gdyż jest ich tylko ograniczona ilość. Za to wszyscy zapisani, którzy wypełnią formularz loteryjny wezmą udział w losowaniu odlotowych nagród. Nie zwlekaj, zapisz się do najlepszej szkoły na Śląsku i jednej z trzech najlepszych w Polsce. Więcej informacji o kursach grupowych stacjonarnych i online oraz firmowych i indywidualnych w BEST CJO na http://www.bestcentrum.pl oraz o coraz bardziej popularniejszych kursach 1na1 online w BEST CJO ze zniżką aż 15% na http://www.bestcentrum.online.

Uwaga wszystkie kursy stacjonarne w BEST CJO ruszają w trybie stacjonarnym w każdym z oddziałów BEST CJO. Jeżeli kursant z powodów zdrowotnych (np. kwarantanny) będzie musiał pozostać w domu, będzie miał możliwość połączenia się z grupą online. Szkoła nie przewiduje w obecnej sytuacji epidemicznej przenoszenia kursów stacjonarnych na online. Kursanci zainteresowani całorocznymi kursami online mają możliwość wyboru takich dedykowanych grup - w planie zajęć https://bestcentrum.pl/plan-zajec należy wybrać oddział ONLINE.BEST CJO TYCHY


 • ul. Kopernika 1B
 • Tel. 500 169 042
 • e-mail: tychy@bestcentrum.pl


BEST CJO ONLINE


 • Cała Polska
 • Tel. 500 161 868
 • e-mail: online@bestcentrum.pl


BEST CJO PSZCZYNA


 • Plac Targowy 15, II piętro
 • Tel. 500 169 048
 • e-mail: pszczyna@bestcentrum.pl


BEST CJO CZECHOWICE-DZIEDZICE


 • ul. Kolejowa 15, I piętro
 • Tel. 500 169 034
 • e-mail: czechowice@bestcentrum.pl


BEST CJO BIERUŃ


 • ul. Macieja 1 MAPA
 • Tel. 500 169 157
 • e-mail: bierun@bestcentrum.pl


Infolinia: 801 011 036

http://www.bestcentrum.pl
http://www.bestcentrum.online

Facebook Centrali: http://www.fb.com/bestcentrum
Kanał YouTube: http://www.youtube.com/c/BestCentrumJezykowObcychTychy
Instagram: http://www.instagram.com/bestcentrumjezykowobcych/
Google: https://goo.gl/maps/god3ucHBggk

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BEST Centrum Języków Obcych" podaj