Reklama

Wiadomości

  • 11 października 2021
  • wyświetleń: 2047

Będzie doświetlenie ul. Legionów w okolicy Starej Winiarni?

Do starosty powiatu bielskiego, Andrzeja Płonki trafiła interpelacja radnej Ewy Kmiecik-Wronowicz w sprawie doświetlenia ulicy Legionów w okolicy "Starej Winiarni". Członkini Rady Powiatu zwróciła się również o wybudowanie chodnika od mostu kolejowego do skrzyżowania z ul. Waryńskiego.

światło, latarnia, lampa
Będzie doświetlenie ul. Legionów w okolicy Starej Winiarni? · fot. sxc.hu


- W imieniu mieszkańców Osiedla Dziedzice zwracam się z uprzejmą prośbą o zainstalowanie doświetlenia w postaci czterech lamp przy budynku tzw. "Starej Winiarni" na ul. Legionów w Czechowicach-Dziedzicach (przed mostem na Wiśle). Zainstalowanie oświetlenia zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa użytkowników drogi a także spacerujących mieszkańców oraz kuracjuszy z pobliskiego Uzdrowiska Goczałkowice Zdrój - czytamy w interpelacji radnej Ewy-Kmiecik-Wronowicz.

- Jednocześnie mieszkańcy proszą o wybudowanie chodnika dla pieszych wzdłuż ul. Legionów od mostu kolejowego aż do skrzyżowania z ul. Waryńskiego, co poprawi bezpieczeństwo użytkowników i mieszkańców - dodaje radna.

Do sprawy będziemy wracać.

mp / czecho.pl

źródło: BIP Powiatu Bielskiego

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.