Wiadomości

  • 13 października 2021
  • 24 października 2021
  • wyświetleń: 2354

Kiermasz na rzecz stowarzyszenia Pomoc Raduje w Goczałkowicach

Za nami:

Czechowickie stowarzyszenie Pomoc Raduje zaprasza na kiermasz charytatywny, który odbędzie się w niedzielę, 24 października w godzinach od 12.00 do 18.00 na placu GOK w Goczałkowicach-Zdroju przy ul. Zdrojowej 61. Całkowity dochód zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów rehabilitacji podopiecznych organizacji, który miesięcznie wynosi 7 000 złotych.

Kiermasz na rzecz stowarzyszenia "Pomoc Raduje" - 02.05.2021
Kiermasz na rzecz stowarzyszenia "Pomoc Raduje" - 02.05.2021 · fot. Stowarzyszenie "Pomoc Raduje"


- Za pozwoleniem Gminnego Ośrodka Kultury w Goczałkowicach-Zdroju postanowiliśmy zorganizować Kiermasz Charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na pokrycie kosztów rehabilitacji za listopad. Zdajemy sobie sprawę z tego, że może być zimno, padać deszcz i może się nam nie udać. Najpiękniejsze jest to, że otrzymujemy od Państwa ciepłe słowa, moc życzeń, wsparcie, za co z całego serca ogromnie dziękujemy. W imieniu naszym oraz rodziców naszych podopiecznych już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy - informuje stowarzyszenie Pomoc Raduje z Czechowic-Dziedzic. Strona wydarzenia dostępna jest tutaj.

Kiermasz na rzecz stowarzyszenia Pomoc Raduje w Goczałkowicach
Kiermasz na rzecz stowarzyszenia Pomoc Raduje w Goczałkowicach · fot. Stowarzyszenie Pomoc Raduje


- W tym roku szkolnym zgłosiło się do nas wyjątkowo dużo podopiecznych (ich rodziców) chętnych do korzystania z rehabilitacji na terenie szkoły. Chcemy udzielić wsparcia wszystkim, którzy tego potrzebują, dlatego też potrzebujemy pomocy. Miesięczny koszt rehabilitacji to kwota kilku tysięcy złotych, więc musimy działać - dodaje organizacja. Stowarzyszenie można również wspomóc poprzez wpłatę na konto bankowe 85 8453 0002 0000 2222 2000 0010, z dopiskiem "Darowizna".

Kiermasz na rzecz stowarzyszenia Pomoc Raduje w Goczałkowicach
Kiermasz na rzecz stowarzyszenia Pomoc Raduje w Goczałkowicach · fot. Stowarzyszenie Pomoc Raduje

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.