czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 września 2007
  • wyświetleń: 3461

Wypadek ciężarówki na DK1

Na długi czas była zablokowana w sobotę w nocy droga krajowa nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Powodem było zderzenie litewskiej ciężarówki z samochodem osobowym.

Kilka minut po północy na drodze krajowej na 1 w Czechowicach-Dziedzicach, 48-letni obywatel Litwy kierując samochodem ciężarowym marki DAF wjechał na skrzyżowanie, najprawdopodobniej przy włączonym czerwonym świetle i zderzył się z samochodem marki Fiat Brava kierowanym przez 36-letniego bielszczanina. Badanie wykazało, że kierowca Fiata miał we krwi aż 2 promile alkoholu.

W wyniku wypadku kierowca samochodu ciężarowego doznał złamania nogi, natomiast kierowca Fiata urazu głowy, zwichnięcia stopy i ogólnych potłuczeń organizmu. Obaj kierowcy trafili do szpitala, obaj też poniosą konsekwencje. Pierwszy za spowodowanie wypadku, drugi za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

ups / czecho.pl

KMP w Bielsku-Białej

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.