Wiadomości

  • 14 października 2021
  • wyświetleń: 12263

[FOTO] Nagrody oraz awanse dla nauczycieli z okazji Dnia Nauczyciela

W środę 13 października, w związku z przypadającym dziś Dniem Edukacji Narodowej, w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się spotkanie burmistrza Mariana Błachuta z nauczycielami.

Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Czechowicach-Dziedzicach - 13.10.2021 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


- Ze względu na pandemię i związane z nią obostrzenia uroczystość, która w minionych latach zwykle odbywała się na terenie jednej z gminnych szkół, ograniczona została do wręczenia pedagogom z czechowickich placówek oświatowych corocznych nagród burmistrza, nagród jubileuszowych oraz awansów na wyższe stopnie nauczycielskie, a zaproszeni na salę sesyjną Urzędu Miejskiego goście podzieleni zostali na grupy - informuje Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach.

Nagrody i awanse wręczali nauczycielom: burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, zastępca burmistrza Maciej Kołoczek, przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny oraz przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Magdalena Kubik.

- Nie mogło oczywiście zabraknąć życzeń dla nauczycieli, składanych przez Burmistrza Mariana Błachuta w imieniu swoim oraz władz samorządowych gminy i od przedstawicieli organizacji związkowych, zrzeszających czechowickich pedagogów. Nauczycielom życzono satysfakcji i sukcesów w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz siły i wytrwałości, potrzebnej zwłaszcza teraz, w dobie trwającej pandemii koronawirusa - podsumowuje czechowicki UM.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.