czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 września 2007
  • wyświetleń: 1070

Wizyta w oczyszczalni ścieków

Podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego Janusz Mikuła, wicewojewoda śląski – Wiesław Maśka oraz Burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut i jego zastępca Stanisław Czyż wizytowali w piątek 21 września czechowicką oczyszczalnię ścieków.

Goście zapoznali się z funkcjonowaniem oczyszczalni, obejrzeli część biologiczną oczyszczalni wraz z węzłem przeróbki osadów – procesy technologiczne omawiała główna technolog Małgorzata Pławecka.

Wizyta podsekretarza stanu J. Mikuły związana była ze złożonym przez gminę wnioskiem dotyczącym uregulowania gospodarki wodno-ściekowej na terenie gminy Czechowice-Dziedzice, w ramach z programu operacyjnego „Infrastruktura i Środowisko”.

Jednostką odpowiedzialną za przygotowanie dokumentacji do wniosku jest PIM sp. z o.o.
Na spotkaniu z podsekretarzem w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego - J. Mikułą poruszane były sprawy związane ze stanem zaawansowania prac przy wyżej wymienionym projekcie. Tematykę przybliżyli przedstawiciele PIM sp. z o.o. - zastępca dyrektora ds. technicznych Antoni Bąbka oraz zastępca dyrektora ds. ekonomicznych – Jadwiga Herok.

UM

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.