czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 18 października 2021
  • wyświetleń: 5258

Zbierają środki na budowę placu zabaw przy SP8. Ruszyły licytacje

Grupa zrzeszająca rodziców, nauczycieli i przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 8 im. Janusza Kusocińskiego w Czechowicach - Dziedzicach stworzyła na Facebooku grupę "Bo jak nie my to kto". Jej celem jest zebranie środków na budowę placu zabaw przy SP nr 8.

Reklama

Szkoła Podstawowa nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Szkoła Podstawowa nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Szkoła Podstawowa nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach


Na grupie "Bo jak nie my to kto. Zbieramy na budowę placu zabaw przy SP nr 8" znajdują się licytacje, z których dochód zostanie przekazany właśnie na budowę placu zabaw dla przedszkolaków oraz uczniów podstawówki. Wśród nich jest aukcja płyty "Emocje" Sebastiana Białka, absolwenta szkoły.

Pomysłodawcą grupy jest Rada Rodziców przy SP8 w Czechowicach - Dziedzicach, która jednocześnie sprawuje kontrolę nad środkami finansowymi pozyskanymi poprzez licytacje, które będą odbywać się w tej grupie. Pomóc w zbiórce można na dwa sposoby - biorąc udział w licytacjach lub też przekazując przedmioty na aukcje. Mogą to być przedmioty codziennego użytku oraz usługi, vouchery i bony rabatowe.

Grupa dostępna jest tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.