Wiadomości

  • 20 października 2021
  • wyświetleń: 1248

Łózko chowane w szafie

Materiał partnera:

Przestrzeń w twoim domu nie jest wystarczająco duża, a umiejscowienie łóżka i wyodrębnienie oddzielnego pomieszczenia, jako sypialni jest trudne do zrealizowania? W takim przypadku warto zastanowić się nad innym rozwiązaniem, jakim są półkotapczany. Półkotapczany to łóżka chowane w szafie, które dzięki swoim zastosowaniu w szybki i łatwy sposób można uzyskać większą przestrzeń mieszkalną, a gdy przychodzi wieczór bez problemu rozłożyć łóżko i cieszyć się komfortowym snem. 

Linkhouse


• Wybrane produkty dostępne w ofercie, w sklepie internetowym 
• Wygodne miejsce do spania - meble chowane w szafie

Wybrane produkty dostępne w ofercie, w sklepie internetowymDokonując udanych zakupów, staramy się, aby zarówno półkotapczan, jak i inne meble tworzyły ze sobą spójną całość. Dlatego oprócz doboru kolorystyki produkt został stworzony tak, żeby był prosty w obsłudze, a zarazem wygodny w codziennym użytkowaniu. Półkotapczan dwuosobowy możemy zakupić w dwóch różnych wersjach, jako półkotapczan pionowy, pozwalający spać prostopadle do ściany, lub półkotapczan poziomy, który otwiera się w bok i tworzy równoległą przestrzeń sypialną, niejednokrotnie oszczędzającą jeszcze więcej miejsca. 

Mebel z wyglądu przypominający szafę możemy ustawić w różnych pomieszczeniach w zależności od naszych potrzeb i stworzyć sferę sypialnianą dla siebie, jeżeli potrzebujemy wygodnego łóżka w salonie lub w innym pokoju, w którym będziemy mogli położyć przyjezdnych gości, kiedy zajdzie taka konieczność, bez konieczności dmuchania materaca. 
 

Wygodne miejsce do spania - meble chowane w szafieKiedyś bardzo modne, w dzisiejszych czasach w nieco odświeżonej formie pólkotapczanu z powrotem zaczynają cieszyć się dużą popularnością. Bardzo duży wpływ na powrót bestsellera do spania, wykorzystywanego w niewielkich pomieszczeniach ma fakt, że został on niezwykle uatrakcyjniony wizualnie i może doskonale komponować się z pozostałą częścią mebli. Jego atutem, jest to, że w przeciwieństwie do rozkładanych kanap wyposażony jest w wygodny materac, taki sam, jaki jest stosowany w standardowych łóżkach wstawianych do sypialni. 

Wielkość powierzchni do spania w zależności od naszych potrzeb może osiągać nawet do 180 x 200 cm, co zapewnia wygodną przestrzeń do wypoczynku dla dwóch osób. Meble wyposażone są w oświetlenia led pozwalające na wieczorną lekturę bez konieczności dodatkowego oświetlenia w postaci lampki nocnej oraz mają możliwość rozbudowy o dostawki w formie słupków, wykorzystywanych jako szafy na pościel lub inne niezbędne rzeczy wymagające przechowywania w zamkniętej przestrzeni. 
 
 

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.