Wiadomości

  • 22 października 2021
  • wyświetleń: 3553

Z powodu wichury tymczasowe ogrodzenie uderzyło w kobietę

W ostatnich dniach mieszkańcom powiatu bielskiego towarzyszył silny watr. Tylko minionej doby strażacy wyjeżdżali ponad 20 razy do połamanych konarów drzew oraz uszkodzonych przewodów energetycznych. Do niebezpiecznej sytuacji doszło przy czechowickim placu Wolności.

Straż pożarna, pożar, ogień, akcja, interwencja
Z powodu wichury tymczasowe ogrodzenie uderzyło w kobietę · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


Jak informuje st. kpt. Patrycja Pokrzywa z KM PSP w Bielsku-Białej, przy placu Wolności w Czechowicach-Dziedzicach, na skutek silnego podmuchu wiatru doszło do przewrócenia się tymczasowego ogrodzenia na terenie budowy, ogrodzenie uderzyło w przechodzącą kobietę.

- 44-latka uskarżała się na silny ból barku. Zespół ratownictw medycznego zaopatrzył poszkodowaną i z podejrzeniem urazu barku została zabrana do szpitala. Działania strażaków polegały na pomocy pracownikom budowlanym w postawieniu i zabezpieczeniu ogrodzenia - dodaje przedstawicielka bielskich strażaków.

mp / czecho.pl

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.