Wiadomości

  • 24 października 2021
  • wyświetleń: 1639

Ruszyła zbiórka przetworów dla czechowickiej fundacji

Jak co roku czechowicka fundacja "Mam kota na punkcie psa" ruszyła ze zbiórką przetworów, które zostaną sprzedane podczas różnych eventów. Dochód zostanie przeznaczony na cele statutowe organizacji.

Ruszyła zbiórka przetworów dla czechowickiej fundacji
Ruszyła zbiórka przetworów dla czechowickiej fundacji · fot. Fundacja "Mam kota na punkcie psa"


O tegorocznej edycji akcji poinformowała Anna Sztender, prezes fundacji, na jej oficjalnym profilu na Facebooku. - Jest Was tu bardzo dużo dlatego myślimy że chociaż parę osób znajdzie się tutaj z dobrym serduszkiem, którzy zrobiliby choćby JEDEN symboliczny przetwór i przekazali nam go na sprzedaż na szczytny cel. Jeden słoik z przetworem, a uratuje życie bezdomniakowi. Chodzi o pomoc dla bezdomnych braci mniejszych - możemy przeczytać w poście.

Osoby zainteresowane przekazaniem pomocy mogą kontaktować się z fundacją poprzez jej profil na Facebooku lub telefonicznie pod numerem 608894794. - Liczymy, że znajdą się dobre dusze. Liczy się KAŻDY nawet najmniejszy przetwór.
Dziękujemy w imieniu bezdomnych zwierząt, które staramy się uratować
- dodaje Sztender.

Podczas zbiórki w 2020 roku udało się zebrać 250 przetworów. - Przetwory co roku przed pandemią były sprzedawane na Starówce w Święta. W tym roku nie wiadomo jak będzie, ale napewno zostaną wykorzystane na innym evencie - podsumowuje prezes czechowickiej fundacji. Zbiórka przetworów potrwa do grudnia.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.