Wiadomości

  • 25 września 2007
  • wyświetleń: 1146

Wizyta młodzieży z Hiddenhausen

W piątek w Urzędzie Miejskim gościła grupa młodzieży z Hiddenhausen oraz ich kolegów z LO im. M. Skłodowskiej Curie. Młodych ludzi przyjął na sali obrad burmistrz Marian Błachut oraz jego zastępca Jacek Puchała.

- To już tradycja, że młodzież mnie odwiedza. Jestem burmistrzem od 10 miesięcy, a to już czwarta wizyta. Wcześniej przyjmowałem młodzież słoweńską, holenderską, włoską, a teraz was – powiedział burmistrz. Cieszę się tym bardziej, że jesteście z naszego zaprzyjaźnionego miasta Hiddenhausen. W sierpniu na moje zaproszenie w Czechowicach-Dziedzicach gościł burmistrz Hiddenhausen – Ulrich Rolfsmeyer. Rewizyta naszych władz samorządowych planowana jest na styczeń przyszłego roku - poinformował młodzież M. Błachut.

Młodzież z niemieckiego Hiddenhausen przyjechała do Czechowic-Dziedzic w ramach wymiany międzynarodowej, organizowanej od kilku lat przez czechowickie liceum.

UM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.