Wiadomości

  • 25 października 2021
  • wyświetleń: 2092

Biznes w piłkarskim wydaniu. To już 4 sezon Beskidzkiej Ligi Biznesu.

Artykuł sponsorowany:

Rozpoczęły się zapisy do 4. edycji Beskidzkiej Ligi Biznesu - najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich dla firm w naszym regionie. Sezon wystartuje już wiosną 2022 roku.

Beskidzka Liga Biznesu


Beskidzka Liga Biznesu to rozgrywki, które zrzeszają firmy oraz instytucje z regionu Podbeskidzia. Liga regularnie się rozwija - dość wspomnieć, że do inauguracyjnej edycji przystąpiło 8 zespołów, natomiast obecnie rywalizuje w niej już 20 ekip podzielonych na dwie Ligi. Podział na dwie ligi dodaje dodatkowych emocji z system spadków i awansów.

Organizatorzy zapewniają cotygodniowe granie przez 8 miesięcy (z przerwą pomiędzy rundą jesienną a zimową). Wszystkie mecze prowadzone są przez profesjonalnych sędziów, a towarzyszy im obsługa medialna (skróty meczów oraz fotorelacje). Dodatkowo w ramach udziału organizator zapewnia dwie imprezy integracyjne dla Uczestników. Więcej bieżących informacji na stronie: Beskidzka Liga Biznesu - Sportowe Beskidy

Beskidzka Liga Biznesu


4. edycja ligi, wzorem poprzednich, odbędzie się na orliku przy Centrum Sportu Rekord w Bielsku-Białej. Zawodnicy będą mieli do dyspozycji szatnie, pełne zaplecze sanitarne, parking, trybuny do kibicowania oraz klubową restaurację. Ponadto, organizatorzy zapewniają atrakcyjne nagrody dla uczestników: puchary i medale, upominki, wyjazdy na międzynarodowe turnieje oraz specjalne rabaty na usługi od sponsorów i partnerów ligi.

- Nasze rozgrywki rozpoczęliśmy w 2019 roku. Zaufało nam już ponad 20 firm i instytucji z całego regionu. Łącznie gra z nami ponad 400 zawodników. Od samego początku istnienia jesteśmy członkiem międzynarodowej federacji European Football Business Leagues United. Jest to inicjatywa, która jednoczy lokalne ligi piłkarskie dla firm na poziomie europejskim. Daje to możliwości na wielowymiarowe formy współpracy oraz integracji uczestnikom - podkreślają przedstawiciele firmy MSP Group, która jest organizatorem Beskidzkiej Ligi Biznesu.

Beskidzka Liga Biznesu


Pewną nowością jest organizacja Zimowej Ligi Biznesu w Futsal, która odbędzie się w terminie grudzień - luty 2021/22 na nowoczesnej hali sportowej Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Jest to odpowiedź na zainteresowanie firm rozgrywkami halowymi w okresie zimowym. Zapisy jeszcze trwają, ale zainteresowanie jest duże. Więcej o Zimowej Lidze Biznesu w linku: Zimowa Liga Biznesu: Ruszają zapisy na sezon 2021/22 - Sportowe Beskidy

Zgłoszenia do udziału w Beskidzkiej Lidze Biznesu przyjmowane są e-mailowo: biuro@mspgroup.pl. Wszelkie niezbędne informacje zasięgnąć można także telefonicznie pod numerem: 600-24-12-00.