Wiadomości

  • 25 października 2021
  • 1 listopada 2021
  • wyświetleń: 3421

Bezpłatne przejazdy autobusami PKM 31 X oraz 1 XI

Za nami:

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach informuje, że w tym roku, ze względu na poprzedzającą dzień Wszystkich Świętych niedzielę, bezpłatnymi przejazdami autobusami przewoźnika objęte będą oba te dni.

Bezpłatne przejazdy autobusami PKM 31 X oraz 1 XI
Bezpłatne przejazdy autobusami PKM 31 X oraz 1 XI · fot. PKM Czechowice-Dziedzice


Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Czechowic-Dziedzic, przejazdy wszystkimi autobusami PKM będą bezpłatne zarówno w niedzielę 31 października, jak i w poniedziałek 1 listopada. Takie rozwiązanie umożliwi wygodne i bezpieczne dotarcie na groby bliskich w ciągu dłuższego, świątecznego weekendu oraz przyczyni się do rozładowania tłoku, zarówno na terenie cmentarzy, jak i w autobusach komunikacji miejskiej.

- Zachęcam, aby w tych dniach, jeśli tylko jest taka możliwość, pozostawić własne samochody w garażach i na parkingach i skorzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej - apeluje burmistrz Marian Błachut.

W niedzielę i poniedziałek autobusy PKM będą kursować według świątecznego rozkładu jazdy. Dodatkowo, zarówno 31 października jak i 1 listopada kursować będzie linia C, obsługująca największe nekropolie w naszej gminie.

Bezpłatne przejazdy autobusami PKM 31 X oraz 1 XI}
Bezpłatne przejazdy autobusami PKM 31 X oraz 1 XI · fot. PKM Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.