czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 października 2021
  • 5 listopada 2021
  • wyświetleń: 9984

[FOTO] Za nami V Dzień Seniora. Burmistrz zagrał na gitarze

W czwartek, 4 listopada w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbył się V Gminny Dzień Seniora. Na spotkanie zaprosili burmistrz Czechowic-Dziedzic oraz Gminna Rada Seniorów.

Reklama

Za nami V Dzień Seniora. Burmistrz zagrał na gitarze - 04.11.2021 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Spotkanie na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury zgromadziło kilkuset uczestników, w tym reprezentantów organizacji senioralnych działających na terenie gminy. W krótkim wystąpieniu Burmistrz Marian Błachut podziękował Gminnej Radzie Seniorów i jej Przewodniczącemu Jackowi Tomaszczykowi za zaangażowanie w pracę na rzecz najstarszej części społeczności Czechowic-Dziedzic. Gratulując pasji i chęci działania seniorom życzył, by "jesień życia" była dla nich czasem spełnienia, satysfakcji i poczucia znalezienia właściwego miejsca w życiu.

W ramach części oficjalnej odbyło się wręczenie odznaczeń Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, w postaci Honorowych Odznak PZERiI. Małą Złotą Odznaką - Zasłużony dla PZERiI odznaczeni zostali: Bożena Bednarek, Helena Gaszczyk, Helena Grzebelec, Barbara Indeka, Bogusław Machej, Marian Nowicki, Grażyna Szast.

Z kolei specjalne podziękowania Gminnej Rady Seniorów za "Za zaangażowanie i dotychczasowy wkład pracy na rzecz środowisk senioralnych w Gminie Czechowice-Dziedzice" przygotowano dla następujących osób: Barbara Siemińska, Barbara Bielaczyc, Urszula Gazda, Michalina Li-u-fa, Andrzej Kobiela, Franciszek Zeman, Kazimierz Polok.

Po części oficjalnej dla czechowickich seniorów wystąpił Krzysztof Respondek - aktor, piosenkarz i artysta kabaretowy. Dodatkową muzyczną niespodziankę przygotował Burmistrz Marian Błachut, który wystąpił na scenie wspólnie z Damianem Żelaznym oraz zespołem Uni Dance Wiesława i Leszka Różyckich.

- Dziękuję, że mogliśmy się tego dnia z Wami spotkać. Dziękuję za wspólną zabawę i śpiew. Życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności dla wszystkich naszych Seniorów. Niech "jesień życia" będzie dla Was czasem aktywnym, pełnym pasji, możliwości i spełnienia - napisał burmistrz Czechowic-Dziedzic, Marian Błachut w mediach społecznościowych.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.