Wiadomości

  • 27 października 2021
  • wyświetleń: 1317

Odzież reklamowa z nadrukiem dla firm

Materiał partnera:

Rozpoznawalność to jeden ze składników mających wpływ na sukces firmy. Zwróć na siebie uwagę przyszłych klientów, promując swoją markę poprzez ubrania z nadrukiem. Robocza odzież ulega na co dzień działaniu różnych czynników, takich jak ścieranie lub pranie w wysokiej temperaturze. Nowoczesne metody drukowania pozwalają uzyskać wzór, który jest na nie odporny. Zachowuje on kolor i kształt przez długi czas, reklamując Twoją działalność na każdym kroku. Zanim jednak zdecydujesz się na konkretną technologię, sprawdź czy pasuje ona do wybranej przez Ciebie odzieży.

Linkhouse


Odzież reklamowa z nadrukiem - nie taki prosty wybór?Zanim przystąpisz do zamawiania ubrań i znakowania, zapoznaj się z właściwościami poszczególnych tkanin. Rodzaj nadruku bardzo często idzie w parze z konkretnym typem materiału. Niektóre wykluczają zastosowanie danej technologii, np. na polarach nie utrzyma się folia flex, a na cienkich poliestrowych koszulkach nie uda się zrobić haftu komputerowego. Podejmując decyzję, przede wszystkim weź pod uwagę zapotrzebowanie pracowników, a także własną wizję ich strojów i to, jak będzie się na nich prezentowało logo firmy. Jeśli trzeba - skorzystaj z podpowiedzi fachowców, tak by Twoja inwestycja była w 100% udana.

Drukarnie cyfrowe oferują duży wybór metod, dzięki którym zawsze udaje się zrealizować projekt klienta.

Firmowa odzież - każda branża ma swoją specyfikęInnych ubrań potrzebują osoby pracujące przy biurku, kurierzy rowerowi, a jeszcze innych kierowcy autobusów. Jeśli jesteś zdecydowany na haft, w przypadku koszulek dla kelnerów postaw na polo, wyróżniające się nieco grubszą tkaniną niż tradycyjne t-shirty, a przy tym mające kołnierzyk, dodający elegancji. Jeśli planujesz wykonać sto bluz firmowych dla swoich podwładnych, zwróć uwagę na sitodruk, należący do najtańszych metod nadruku, stworzony wręcz pod zamówienia hurtowe. Na sportowych poliestrowych koszulkach dobrze wygląda folia flex lub flock, zwłaszcza jeśli napisy mają ograniczoną liczbę kolorów. Jak widzisz - możliwości jest mnóstwo i wystarczy dopasować wszystkie elementy, by stworzyć linię własnej odzieży roboczej. Poza odegraniem praktycznej roli, zareklamuje ona przy okazji działalność firmy i pozwoli na szybką identyfikację pracowników.


Jak najszybciej zdobyć ubrania reklamowe z logo?Planując kupno nowej odzieży firmowej z nadrukiem dla pracowników, możesz znacznie usprawnić cały proces i upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Wystarczy, że skorzystasz z usług drukarni cyfrowej, prowadzącej jednocześnie własny sklep z ubraniami. Dzięki temu zyskasz gwarancję, że wybrane przez Ciebie tekstylia i rodzaj nadruku pasują do siebie, a w razie potrzeby możesz liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony obsługi. Oszczędzisz w ten sposób sporo czasu, a być może i nerwów. Odzież dla firm i nadruki na niej zamówisz za jednym zamachem na http://www.firmoweciuchy.pl, a jeśli mieszkasz we Wrocławiu, zrobisz to osobiście, odwiedzając punkt stacjonarny przy ul. Traugutta 135.