Wiadomości

  • 29 października 2021
  • 13 listopada 2021
  • wyświetleń: 10749

[FOTO] 364 zawodników stanęło na starcie "XXIX Biegu Niepodległości"

W czwartek, 11 listopada na terenie obiektu lekkoatletycznego im. Henryka Puzonia w Zabrzegu odbył się "XXIX Bieg Niepodległości". Wydarzenie było ostatnim akcentem tegorocznej odsłony cyklu "Biegiem po zdrowie". Celem imprezy było uświetnienie uroczystości Narodowego Święta Niepodległości, popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego.

XXIX Bieg Niepodległości - 11.11.2021 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice


Na starcie biegu pojawiło się łącznie 364 zawodników w 12 kategoriach wiekowych. W poszczególnych kategoriach, zgodnie z regulaminem wręczono nagrody a każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal.

Organizatorami czwartkowego biegu byli Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, czechowicki Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miejski Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice. Pełne wyniki biegu można znaleźć tutaj. Z kolei pełna galerię zdjęć z wydarzenia można obejrzeć tutaj.

"XXIX Bieg Niepodległości" był ostatnią imprezą biegową wchodzącą w skład cyklu "Biegiem po zdrowie", który w tym roku liczył 5 biegów "XXIV Bieg o puchar Dyrektora MOSiR", "XXIV Bieg Olimpijczyka", "XIV Memoriał Henryka Puzonia", "XVIII Bieg śladami ks. Józefa Londzina oraz właśnie "XXIX Bieg Niepodległości. Sponsorem głównym imprez była firma LOTOS.

mp / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.