Wiadomości

  • 4 listopada 2021
  • 11 grudnia 2021
  • wyświetleń: 2659

Trwa zbiórka na tegoroczną akcję świąteczną Dostawców Pomocy

Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka środków na tegoroczną edycję akcji czechowickiego stowarzyszenia Dostawcy Pomocy "Podaruj Magię Świąt". Cały dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na organizację akcji pomocowej dla osób potrzebujących. Tak, jak w roku poprzednim Dostawcy Pomocy chcą odwiedzić wszystkie miejsca, w których takie osoby spędzają Boże Narodzenie.

Ruszyła zbiórka na tegoroczną akcję świąteczną Dostawców Pomocy
Trwa zbiórka na tegoroczną akcję świąteczną Dostawców Pomocy · fot. Dostawcy Pomocy


- Święta Bożego Narodzenia to szczególnie wyjątkowy okres w roku, niestety nie dla wszystkich. Chcemy aby również i w tym roku osoby bezdomne oraz najbardziej potrzebujące poczuły namiastkę tych Świąt. Zadbajmy razem o ludzi bezdomnych z Czechowic-Dziedzic, Bielska-Białej, Pszczyny oraz Tychów, którzy nie mogą doświadczyć prawdziwej Magii Świąt - apeluje Kacper Wójtowicz ze stowarzyszenia Dostawcy Pomocy.- Finał akcji podobnie jak w zeszłym roku będzie miał miejsce właśnie w Wigilię (24.12) i to wtedy dostarczymy zupę oraz odzież do najbardziej potrzebujących osób. Myślimy, że największym prezentem dla tych ludzi będzie po prostu rozmowa i nasza obecność - dodaje Wójtowicz.

Zbiórka dostępna jest tutaj.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.