Wiadomości

  • 4 listopada 2021
  • wyświetleń: 13337

[FOTO] Wypadek na Narutowicza. Sprawca kompletnie pijany!

W środę, 3 listopada około godziny 18.00 na ul. Narutowicza w Czechowicach-Dziedzicach doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów marki Ford. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Droga była zablokowana blisko dwie godziny. Sprawca zdarzenia był kompletnie pijany.

Wypadek z udziałem pijanego kierowcy na ul. Narutowicza - 3.11.2012 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Z ustaleń policji wynika, że 28-letni kierowca Forda Mondeo (kombi), na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z innym Fordem Mondeo (taxi), którym kierował 62-letni mężczyzna, mieszkaniec Czechowic-Dziedzic. W wyniku zderzenia sprawca doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu.

W toku czynności wyszło na jaw, że 28-latek jest kompletnie pijany. Wynik badania trzeźwości to 1,41mg/L (około 3 promile). Nieoficjalnie wiemy, że był zawodowym kierowcą w transporcie międzynarodowym. W czwartek rano miał ruszać w trasę do Francji. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego z udziałem pijanego kierowcy. Droga była zablokowana blisko dwie godziny.

sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.