Wiadomości

  • 5 listopada 2021
  • wyświetleń: 12316

Poszukują sprawcy kradzieży, do której doszło przy ul. Piłsudskiego

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawcy kradzieży przy ulicy Piłsudskiego 12 w Czechowicach-Dziedzicach, która miała miejsce w dniu 28 sierpnia 2021 roku. Mundurowi opublikowali wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Wizerunek sprawcy kradzieży, do której doszło 28 sierpnia · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło w 28 sierpnia 2021 roku około godziny 2.26 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Piłsudskiego 12, w lokalu gastronomicznym. Nieustalony sprawca wykorzystał moment nieuwagi właściciela i skradł plecak z zawartością gotówki w kwocie 500 złotych, dokumentów, karty walutowej Revolt, głośnika JBL Flip 5, dwóch ładowarek do iPhone’a oraz słuchawek przewodowych do iPhone’a powodując łącznie straty w wysokości 1350 złotych.

Policja opublikowała wizerunek sprawcy — mężczyzny w wieku 18 do 25 lat — zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Policja zapewnia anonimowość.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 47 85 708 10, czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

mp / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.