Wiadomości

  • 9 listopada 2021
  • wyświetleń: 4086

Można zostać wolontariuszem czechowickiego sztabu WOŚP

"Przejrzyj na oczy" - pod takim hasłem 30 stycznia 2022 roku odbędzie 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od kilku tygodni trwają przygotowania do tego wydarzenia w czechowickim sztabie WOŚP, z kolei w poniedziałek, 8 listopada, ruszyła rejestracja wolontariuszy.

27. Finał WOŚP w Czechowicach - 13.01.2019
27. Finał WOŚP w Czechowicach - 13.01.2019 · fot. BM / czecho.pl


Prace związane z organizacją 30. finału WOŚP w Czechowicach-Dziedzicach ruszyły na początku października. - Wracamy do Was z nowymi pomysłami i możliwościami. Jedno jest pewne... Ten Finał będzie wyjątkowy - podkreślali organizatorzy czechowickiego wydarzenia. Na oficjalnym profilu sztabu z naszego miasta - "WOŚP Czechowice-Dziedzice" - na bieżąco umieszczanie są informacje związane z organizacją wydarzenia.

Loading...


Czechowicki sztab WOŚP nadal poszukuje sponsorów, firm czy też osób prywatnych, które pomogą finansowo w organizacji finału oraz przekażą fanty na licytacje. Jak co roku planuje się organizację koncertów finałowych, imprez towarzyszących (m.in. stand-upu) oraz licytacji. - W tym roku chcemy to zrobić jeszcze bardziej, jeszcze mocniej i jeszcze lepiej. Po pierwsze chcemy zrekompensować Wam poprzedni finał, po drugie mamy jubileusz 30-lecia - wyjaśnia sztab WOŚP z Czechowic-Dziedzic.

- Ogrom środków, które przekazujemy do puszek, są zebrane na licytacjach. Dlatego też szukamy wszelkich fantów na finał i imprezy towarzyszące. Wszystkie rzeczy, vouchery, usługi, jedzonko... Wszystko możemy wylicytować. Naprawdę mieliśmy już wiele skarbów - pisali w drugiej połowie października organizatorzy czechowickiego finału.

Ich apel już spotkał się z dużym odzewem - do sponsorów wydarzenia dołączyły takie firmy, jak Kraina Pierników, WellFitness czy też Dworek Stara Cynkownia. Ponadto na licytacje trafił voucher na przejazd bolidem wyścigowym KTM X Bow na jednym z torów firmy Devil-Cars.pl. Potwierdzono również, że 30 stycznia pod CH Stara Kablownia odbędzie się akcja krwiodawstwa w ambulansie RCKiK.

Loading...


W poniedziałek, 8 listopada ruszył nabór wolontariuszy do czechowickiego sztabu WOŚP. Jak nim zostać? W sześciu krokach:
  • Skontaktuj się z czechowickim sztabem WOŚP za pośrednictwem maila sztabwosp.czechowice@gmail.com lub w wiadomości na fb i daj znać, że chcesz być wolontariuszem,
  • Sztab w wiadomości zwrotnej odeśle TOKEN
  • Zarejestruj się na stronie https://iwolontariusz.wosp.org.pl podając swoje dane i dodając zdjęcie.
  • Po zalogowaniu na https://iwolontariusz.wosp.org.pl wpisz w wyszukiwarkę swój TOKEN. Wynikiem będzie czechowicki sztab.
  • Po przesłaniu zdjęcia poczekaj na sprawdzenie jakości Twojego zdjęcia przez Fundację.
  • Następnie WOŚP Czechowice-Dziedzice zweryfikuje Twoje dane i skontaktuje się z Tobą, żeby potwierdzić ich poprawność.


Rejestrując się w sztabie WOŚP Czechowice-Dziedzice przyszły wolontariusz będzie kwestował na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Warto dodać, że ilość miejsc jest ograniczona, a nabór prowadzony jest do 3 stycznia lub do wyczerpania miejsc.

Można zostać wolontariuszem czechowickiego sztabu WOŚP
Można zostać wolontariuszem czechowickiego sztabu WOŚP · fot. WOŚP


mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.