Wiadomości

  • 10 listopada 2021
  • wyświetleń: 2507

Starosta zapowiada wizję w terenie na ul. Górniczej

Pojawiła się odpowiedź na interpelację członka Rady Powiatu, Artura Rzepeckiego, w sprawie poprawienia bezpieczeństwa pieszych na ulicy Górniczej poprzez wykonanie przejścia dla pieszych oraz postawienie znaku ograniczenia prędkości do 40 km/h.

Górnicza, kolonia, familoki
Starosta zapowiada wizję w terenie na ul. Górniczej · fot. mp / czecho.pl


Przypomnijmy, jak informowaliśmy w tym artykule, radny Rzepecki skierował prośbę do władz powiatu bielskiego w imieniu mieszkańców czechowickiego osiedla Kolonia. - Na wspomnianej ulicy nie ma ani jednego przejścia dla pieszych na odcinku około 400 metrów, a budynki są po obu stronach tej ulicy w zabudowie zwartej. Mieszkańcy nie mogą w sposób bezpieczny przejść na drugą stronę ulicy przy znacznym natężeniu ruchu ulicznego - zwraca uwagę samorządowiec.

Pojawiła się odpowiedź na pismo członka Rady Powiatu. - W wyżej wymienionej sprawie zostanie zwołana wizja w terenie, na której zostanie rozpatrzony Pana wniosek - zapowiedział Starota Powiatu Bielskiego, Andrzej Płonka.

mp / czecho.pl

źródło: BIP Powiatu Bielskiego

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.