Wiadomości

  • 16 listopada 2021
  • wyświetleń: 2195

Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości w Bielsku-Białej

Artykuł sponsorowany:

Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości to wyjątkowe wydarzenie. Zapraszamy wszystkich wielbicieli UNIKATÓW już w najbliższy weekend na Giełdę minerałów, biżuterii i skamieniałości!

Giełda minerałów


  • 20-21 Listopada 2021
  • Bielsko Biała
  • Hala BKS STAL
  • ul. T. Rychlińskiego 19


Wstęp w godzinach 10.00 - 18.00
Bilety do kupienia w kasach w dniu wydarzenia lub online na stronie: https://ticketexpo.online
Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1bYOFSR9E

Wystawcy zaprezentują nie tylko minerały, ale także skamieniałości, biżuterię, meteoryty, bursztyny, kości dinozaurów oraz kamienie szlachetne. Warto zwrócić uwagę na unikatowość przedstawianych dzieł - rękodzieło oraz oryginalne wyroby jubilerskie i ozdoby, których nie spotkacie w żadnym innym miejscu. Biżuteria jest prezentem uniwersalnym lecz tylko podczas giełdy będzie można dostać prawdziwe perły - i to dosłownie.

GeoExpo to także idealny moment na znalezienie wyjątkowego prezentu. Biżuteria jest prezentem, który wręczamy na wiele okazji lecz tylko podczas giełdy będzie szansa na zdobycie nietypowych ozdób, które sprawią, że prezent będzie wyjątkowy.

Giełda Minerałów, Biżuterii i Skamieniałości


Organizacją targów minerałów i biżuterii zajmujemy się z sukcesem od 2005 roku. W trakcie dwóch dni wydarzenia, zadbamy o każdy szczegół i każdego gościa. Wśród naturalnej biżuterii, pięknych kamieni szlachetnych i darów naszej planety - minerałów, każdy znajdzie coś dla siebie. Giełda adresowana jest do każdego, kto chce poznać niesamowite dary natury, zobaczyć piękno procesów geologicznych lub po prostu w ciekawy sposób spędzić czas.

Giełda minerałów, biżuterii i skamieniałości odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bielsko-Biała.