Wiadomości

  • 18 listopada 2021
  • wyświetleń: 5120

UM poszukuje kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze

Burmistrz Czechowic-Dziedzic ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora w Wydziale Urbanistyki i Architektury w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach.

Urząd Miejski, ratusz, Czechowice-Dziedzice
Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


Od kandydatów czechowicki Urząd Miejski oczekuje między innymi wykształcenia wyższego w kierunku planowania przestrzennego, gospodarki przestrzennej, architektury krajobrazu, urbanistyki, geografii i budownictwo. Ponadto wymagane jest 2 lata stażu pracy w administracji publicznej lub w biurze projektowym, mile widziana praca na stanowisku związanym z nadzorowaniem lub opracowywaniem dokumentacji planistycznej (dla conajmniej jednego planu, który zakończył się uchwaleniem przez Radę Gminy). Ponadto od kandydata na stanowisko oczekuje się spełnienia wymogów art. 6 ust. 1 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych.

Pełna treść ogłoszenia znajduje się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

mp / czecho.pl

źródło: BIP Gminy Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.