Wiadomości

  • 19 listopada 2021
  • wyświetleń: 1268

Tablica magnetyczna czy suchościeralna

Materiał partnera:

Tablica to bardzo pomocne narzędzie w życiu codziennym. Ułatwia ona przede wszystkim funkcjonowanie w zespole, podział obowiązków oraz przyswajanie nowych rzeczy. Można z niej korzystać w pracy, szkole czy też w domu. Obecnie wybór tablic jest ogromny, dzięki czemu każdy może odpowiednio dostosować ją do swoich potrzeb. Korzystasz na co dzień z tablicy? Z jakiej - magnetycznej, suchościeralnej czy może korkowej? Potrzebujesz nowej lub zmiany na inną, by usprawnić dotychczasowe działania? Ułatw sobie pracę, by osiągać lepsze efekty!

Whitpress


Podstawowe narzędzie w placówkach edukacyjnych oraz biurowych - tablica suchościeralna
Najczęściej używane są tablice suchościeralne. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na jej niską cenę. Mocowane są za pomocą odpowiednich kołków na ścianie lub mogą być stojące. Można po niej pisać tylko specjalnymi markerami suchościeralnymi, a następnie zmazywać dedykowaną ściereczką lub gąbką. Jej właściwości ułatwiają np. tworzenie burzy mózgów czy zapisywanie najważniejszych informacji. W szkołach często zastępuje ona tradycyjne tablice kredowe lub jest dodatkowo montowana obok.

Jak można wykorzystać tablice magnetyczne?Jak sama nazwa wskazuje - do tablic magnetycznych używa się przede wszystkim magnesów. Jest to doskonały sposób na organizację notatek. Wszystko w jednym miejscu dokładnie posegregowane. Tablice magnetyczne to nowoczesne rozwiązanie w codziennym funkcjonowaniu zawodowym, jak i prywatnym. W domu można użyć jej np. w kuchni do zapisu listy zakupów, przepisów kuchennych czy codziennych planów każdego członka rodziny. W pracy rewelacyjnie sprawdza się do rozpisywania zadań na poszczególnych pracowników, przedstawienia prezentacji oraz projektowania np. zadań. Natomiast w placówkach oświatowych jest pomocne przy dekorowaniu klasy pracami plastycznymi dzieci, a także przypinaniu ważnych notatek. W każdej sali lekcyjnej powinna być tablica. Zdecydowanie ułatwia i umila naukę dzieciom.


Udoskonalenie 2 w 1 - tablica suchościeralno- magnetyczna!Istnieje również połączenie dwóch możliwości w jedno - tablica suchościeralno-magnetyczna. Jednocześnie można po niej pisać markerami suchościeralnymi oraz przyczepiać magnesy i inne akcesoria dydaktyczne typu kolorowe ramki czy mapy. Dodatkowo może być ona gładka lub z nadrukiem w linie. Jej kolor jest biały, ze względu na to, że łatwiej nanieść na takie tło kolorowe pisaki i wyróżnić ważne dane. Dzięki temu eksponowanie informacji jest proste i przyjemne dla oka, a zarazem funkcjonalne. To sprawdzone rozwiązanie można wykorzystywać w wielu obszarach życia i codziennie działać skutecznie.

Ułatw sobie zadanie - wykorzystaj tablicę!Byt dużo zapisanych notatek w telefonie? Pogubione kartki z zapisanymi, ważnymi informacjami? Nierozplanowane zadania? Jest na to sposób! Tablica magnetyczna, na której wszystko możesz umieścić. Prosto, szybko i przyjemnie! Wszystko w jednym miejscu, bez zbędnego stresu. Tablice magnetyczne to rewelacyjne rozwiązanie na naukę oraz komunikację bez względu na wiek czy zainteresowania.