Wiadomości

  • 20 listopada 2021
  • 7 stycznia 2022
  • wyświetleń: 5983

Dla kogo tytuł "Sportowca Roku"? Kończy się I etap głosowania

Za nami:

Dziś o godzinie 16.00 zakończy się głosowanie SMS w pierwszym etapie plebiscytu na "Sportowca Roku", który organizowany jest przez Przegląd Sportowy i telewizję Polsat. Wśród nominowanych znalazła się kajakarska osada K-4 500m w składzie Justyna Iskrzycka, Karolina Naja, Anna Puławska oraz Helena Wiśniewska. Wspomniana osada zdobyła brązowy medal podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Justyna Iskrzycka z brązowym medalem Igrzysk Olimpijskich!
Dla kogo tytuł "Sportowca Roku"? Kończy się I etap głosowania · fot. Eurosport


Od 1926 roku Plebiscyt "Przeglądu Sportowego" jest najważniejszym i najbardziej cenionym rankingiem przez polskich sportowców. Wśród osób, które otrzymały tytuł "Sportowca Roku", był czechowicki kajakarz - w 1987 roku tytuł zdobyli Marek Łbik i czechowiczanin Marek Dopierała.

Lista Nominowanych w 87. plebiscycie na Sportowca Roku
Lista Nominowanych w 87. plebiscycie na Sportowca Roku · fot. Przegląd Sportowy


Głosowanie internetowe w pierwszym etapie plebiscytu zakończyło się 31 grudnia, z kolei głosowanie SMS zakończy się dzisiaj (7 stycznia) o godzinie 16.00. Już jutro, w trakcie Gali Mistrzów Sportu, zostanie ogłoszonych 10 Nominowanych Sportowców, którzy uzyskali największą liczbę punktów w pierwszym etapie plebiscytu. Głosowanie na najlepszą dziesiątkę rozpocznie się o godzinie 20.00. Wydarzenie będzie transmitowane przez telewizję Polsat.

mp / czecho.pl

źródło: Przegląd Sportowy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.