czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 listopada 2021
  • wyświetleń: 810

Justyna Iskrzycka z nominacją w plebiscycie na Sportowca Roku

Przegląd Sportowy opublikował listę sportowców nominowanych w 87. plebiscycie "Sportowiec Roku". Wśród nich znalazła się kajakarska osada K-4 500m w składzie Justyna Iskrzycka, Karolina Naja, Anna Puławska oraz Helena Wiśniewska. Wspomniana osada zdobyła brązowy medal podczas tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Justyna Iskrzycka z brązowym medalem Igrzysk Olimpijskich!
Justyna Iskrzycka z brązowym medalem Igrzysk Olimpijskich! · fot. Eurosport


Od 1926 roku Plebiscyt "Przeglądu Sportowego" jest najważniejszym i najbardziej cenionym rankingiem przez polskich sportowców. Wśród osób, które otrzymały tytuł "Sportowca Roku", był czechowicki kajakarz - w 1987 roku tytuł zdobyli Marek Łbik i czechowiczanin Marek Dopierała.

Lista Nominowanych w 87. plebiscycie na Sportowca Roku
Lista Nominowanych w 87. plebiscycie na Sportowca Roku · fot. Przegląd Sportowy


Sportowca Roku w Polsce wybierają czytelnicy Przeglądu Sportowego, m.in. poprzez głosowanie internetowe. Pierwszy etap, który ma wyłonić 10 nominowanych sportowców, którzy uzyskali największą liczbę punktów, trwa do 31 grudnia na stronie internetowej plebiscytu. Drugi etap głosowania, poprzez SMs, rozpocznie się 8 stycznia.

mp / czecho.pl
źródło: Przegląd Sportowy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.