Wiadomości

  • 21 listopada 2021
  • 22 listopada 2021
  • wyświetleń: 5863

Jarosław Kupis nie będzie już trenerem MRKS. Odchodzi z klubu

Po zakończeniu piątkowego treningu - wieńczącego zarazem okres roztrenowania przed przerwą zimową, dobiegła końca współpraca trenera Jarosława Kupisa z drużyną czwartoligowego MRKS-u Czechowice-Dziedzice.

Jarosław Kupis nie będzie już trenerem MRKS. Odchodzi z klubu
Jarosław Kupis nie będzie już trenerem MRKS. Odchodzi z klubu · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


Były już szkoleniowiec czechowiczan prowadził MRKS od czerwca ubiegłego roku, zastępując wówczas na tym stanowisku Wojciecha Jarosza. W 46. spotkaniach o ligowe punkty jego podopieczni odnieśli 16 zwycięstw, zanotowali 11 remisów i ponieśli 19 porażek (bilans bramkowy 72-62).

W sezonie 2020/21 jego zespół uplasował się na dziesiątej lokacie w tabeli, z kolei po rundzie jesiennej obecnych rozgrywek czechowiczanie zajmują ósmą pozycję, ze stratą 15. punktów do prowadzących ekip z Bełku i Tychów.

- W imieniu wszystkich kibiców, zawodników, oraz kierownictwa naszego klubu pragniemy Jarosławowi Kupisowi złożyć serdeczne podziękowania za serce, włożony trud i zaangażowanie podczas pracy w MRKS-ie, życząc jednocześnie powodzenia i samych sukcesów w dalszej przygodzie trenerskiej! - napisał czechowicki klub na swojej stronie internetowej.

Nazwisko nowego szkoleniowca czechowiczan poznamy najprawdopodobniej początkiem grudnia.

mp / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.