Wiadomości

  • 22 listopada 2021
  • wyświetleń: 477

Wózki i foteliki Bugaboo — gdy liczy się zdrowie i komfort dziecka

Materiał partnera:

Już od pierwszych dni życia dziecka rodzice powinni wyposażyć się w wiele przedmiotów do domu, na spacer lub do podróży. Kompletowanie takiej wyprawki dla nowego członka rodziny jest bardzo ważne i w pełni angażuje młodych rodziców. Jednym z najważniejszych elementów dziecięcego świata — oprócz pokoju i mebli — jest wygodny, doskonały wózek. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowe wózki i foteliki Bugaboo. Wyjaśniamy, dlaczego Twoje dziecko będzie je uwielbiać!

Adobestock


Wózki dziecięce i foteliki Bugaboo — jakość, jakiej oczekujeszBugaboo to holenderska firma, założona w 1994 roku, która szybko zdobyła popularność na całym świecie. Systematycznie urozmaica i rozwija swoją ofertę wózków, fotelików wraz z szerokim wyborem akcesoriów. Dzięki temu skompletujesz wszystkie istotne elementy wyposażenia, które uprzyjemnią Wam czas spędzany na zewnątrz i zapewnią najwyższe standardy bezpieczeństwa. Bugaboo to przede wszystkim najwyższa jakość i wytrzymałość — te wózki posłużą w doskonałym stanie przez wiele lat. Firma proponuje tradycyjne lekkie i zwinne spacerówki, a także wózki wielofunkcyjne.

Spacerówki dla dzieci Bugaboo wyróżniają się niezwykle wygodnym, głębokim siedziskiem, w którym dziecko jest bezpieczne i zrelaksowane. Szeroki daszek daje dużo cienia w słoneczne dni, a niezależne zawieszenie na cztery koła wyposażone jest w mechanizm tłumiący zapewniający dodatkową amortyzację. Spacerówki Bungaboo jako nieliczne mogą poszczycić się tak płynną i stabilną jazdą na nierównych chodnikach miejskich!

Wózki wielofunkcyjne Bugaboo to świetne rozwiązanie dla pragmatyków, ponieważ do jednego stelaża można dobrać cały komplet od gondoli miękkiej, przez usztywnianą, po siedzisko spacerowe. Dostosuj wózek do wieku oraz wagi Twojego dziecka — niech rośnie razem z nim! Zainwestuj w jakość i bezpieczeństwo Twojego dziecka, wejdź na https://www.wozki-foteliki.pl/4_bugaboo i wybierz wózek, do którego Twoje dziecko będzie wsiadało z przyjemnością.

Wspaniałe dodatki Bugaboo do wózków dziecięcychFirma Bugaboo cechuje się tym, że ma w ofercie wiele praktycznych dodatków, które są doskonałym rozwiązaniem w wielu sytuacjach. Na uwagę zasługują dostawki Bugaboo: zainstaluj je przy wózku, a nie będziesz potrzebować dodatkowego, spacerowego siedziska dla starszego dziecka. Gdy się zmęczy, może stanąć na stabilnej dostawce i jechać dalej na stojąco. Warto też sprawdzić adaptery Bugaboo: specjalne mocowania umożliwiają założenie na stelaż nosidła, które pełni też rolę fotelika samochodowego. Bugaboo oferuje też moskitiery i parasole z wysoką ochroną przeciwsłoneczną (filtr SPF50+). Są łatwe w montażu, a do tego można regulować ich nachylenie.