Wiadomości

  • 26 listopada 2021
  • 29 listopada 2021
  • wyświetleń: 3472

1 grudnia na lodowisku MOSiR rusza akcja "Instruktor czeka"

Ubiegłoroczna akcja "Instruktor czeka" zorganizowana i przygotowana przez MOSiR cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też również i w tym roku ta forma nauki jazdy na łyżwach będzie kontynuowana. Pierwsze z zajęć odbędą się w środę, 1 grudnia.

Łyżwy, mosir, zima, lodowisko, łyżwiarz
1 grudnia na lodowisku MOSiR rusza akcja "Instruktor czeka" · fot. mp / czecho.pl


Akcja skierowana jest głównie dla dzieci stawiających swoje pierwsze kroki na łyżwach, jednak instruktaż i pomoc przy nauce jazdy na lodzie znajdą także dorośli. Instruktorzy obecni będą na tafli lodowiska od poniedziałku do czwartku od godziny 17.00 do 19.00. W poniedziałki i środy dostępnych będzie dwóch instruktorów, a we wtorek i czwartek - jeden. Czwartkowe zajęcia będą współorganizowane z firmą KOLNET - regionalnym dostawcą internetu - i trwać będą do 31 stycznia.

- W związku z ostatnim terminem ferii zimowych dla województwa śląskiego tj. 14.02-27.02, nie jest planowana szkółka dla dzieci w tym czasie. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Instruktor czeka" - informuje MOSiR Czechowice-Dziedzice.

mp / czecho.pl

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.