czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 września 2007
  • wyświetleń: 1902

Pijany kierowca wózka widłowego

Czechowiccy policjanci zatrzymali Artura K. - 19-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o kierowanie wózkiem widłowym w stanie nietrzeźwości, uszkodzenie mienia i znieważenie policjantów.

Podczas nocnej zmiany Artur K. - pracownik jednego z zakładów produkcyjnych w Czechowicach-Dziedzicach, wsiadł za kierownicę wózka widłowego. Nieudolnie kierował tym pojazdem, a ponieważ był nietrzeźwy szybko utracił nad nim panowanie. Wjechał w ogrodzenie, uszkadzając przy okazji 14 betonowych słupków. Spowodowane przez niego straty oszacowano na kwotę przeszło 3 tysięcy złotych.

Badanie wykazało, że miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Widok umundurowanych stróżów prawa nie zrobił na nim większego wrażenia. Przeciwnie, był on wobec policjantów agresywny, prowokował ich do bójki i obelżywie przezywał. Szybko go obezwładniono. Prosto z miejsca pracy trafił do Izby Wytrzeźwień. Za przestępstwa, których się dopuścił może mu grozić kara 5 lat pozbawienia wolności.

KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.