Wiadomości

  • 1 grudnia 2021
  • 3 grudnia 2021
  • wyświetleń: 20209

[FOTO] Gdy kurier ma zły dzień... Niecodzienna kolizja na parkingu

Do niecodziennej sytuacji doszło dziś na parkingu C.H. Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach. Kierowca firmy kurierskiej, który przywiózł przesyłki do paczkomatu nie miał gdzie zaparkować swojego dostawczego Renault Master. Postanowił zrobić sobie miejsce na parkingu.

Kolizja na parkingu C.H. Stara Kablowania - 1.12.2021 · fot. nadesłane przez czytelników


Jak relacjonowali nam świadkowie, przed paczkomatem na ogólnodostępnym miejscu parkingowym stało zaparkowane Audi A4 (wbity bieg i zaciągnięty hamulec ręczny). Kurier na lince holowniczej przeciągnął zaparkowany samochód na środek alejki. Przy okazji Audi uderzyło w zaparkowaną Skodę, której właścicielka akurat znajdowała się w pojeździe i z niedowierzaniem obserwowała to co się właśnie dzieje. Audi zostało pozostawione w taki sposób, że zatarasowało przejazd przez parking. Kurier jak gdyby nigdy nic objechał parking i zaparkował pod paczkomatem, biorąc się do swojej pracy. Twierdził, że nie zrobił nic złego.

Na miejsce została wezwana policja. Nim na parking dotarł patrol, kierujący autem dostawczym uciekł. Został zatrzymany przez świadków przy ul. Narutowicza. Policjanci przeprowadzili z nim stosowane czynności. Był trzeźwy i został ukarany mandatem karnym za spowodowanie kolizji, który nie będzie teraz jego jedynym zmartwieniem. Ubezpieczyciel nie zapłaci za szkody. Będzie musiał je pokryć z własnej kieszeni na mocy tzw. regresu, ponieważ jego działanie było celowe i nie zachodzi podstawa do wypłaty odszkodowania z tytułu polisy OC.

sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.