Reklama

Wiadomości

  • 1 grudnia 2021
  • 5 grudnia 2021
  • wyświetleń: 5847

Działka przy DK-1 na sprzedaż. Cena wywoławcza wynosi 548 tys. zł

Starosta Bielski podał do publicznej wiadomości informację o nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa przeznaczonej do zbycia w drodze sprzedaży. Chodzi o działkę przy skrzyżowaniu ulicy Lipowskiej z drogą krajową nr 1.

działka
Działka przy DK-1 do sprzedaży. Cena wywoławcza 548 tys. zł · fot. Geoportal


Nieruchomość gruntowa zlokalizowana na terenie miasta Czechowice-Dziedzice, wzdłuż dwupasmowej drogi szybkiego ruchu DK-1, posiada pośredni dostępu do drogi publicznej. W środkowej części terenu znajduje się dawny fragment drogi asfaltowej ul. Lipowskiej, w pozostałej części znajduje się fragment chodnika utwardzonego kostką betonową, rów oraz teren porośnięty trawą. Działka ma nieregularny kształt.

Działka 2375/16 o pow. 0,2192 ha posiadająca użytek oznaczony w rejestrze gruntów symbolem "RIVa"- grunty orne.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, aktualnie nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Czechowice-Dziedzice znajduje się w jednostce planu oznaczonej symbolem B7PU - tereny obiektów produkcyjno-usługowych.

Cena wywoławcza: 548.000,00 zł. Ustalona w przetargu cena sprzedaży podlegać będzie opodatkowaniu podatkiem VAT w obowiązującej wysokości.

Szczegóły przetargu znajdują się na stronie Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.

ab / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.