Reklama

Wiadomości

  • 8 grudnia 2021
  • wyświetleń: 11265

[FOTO] Kompletnie pijana kobieta staranowała zaparkowane pojazdy

Do zdarzenia doszło we wtorek, 7 grudnia około godziny 18.00 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Kołłątaja. 56-letnia kierująca Fiatem Panda zjechała z drogi i uderzyła w dwa zaparkowane samochody. Kobieta była kompletnie pijana.

Kolizja z udziałem pijanej kierującej na ul. Kołłątaja w Czechowicach-Dziedzicach - 7.12.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika / Grzesiek Bielskie Drogi


Jak informuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej, kompletnie nietrzeźwa 56-latka spowodowała kolizję z dwoma innymi pojazdami znajdującymi się na parkingu. Uszkodziła osobowego peugeota i renault. - Kiedy świadkowie wraz z kierowcą jednego z tych samochodów podeszli do niej - od razu dało się zauważyć, że jest pijana. Zabrali jej kluczyki oraz wezwali policję. Kiedy na miejsce przyjechali mundurowi i zbadali jej stan trzeźwości, alkomat pokazał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie - dodaje przedstawiciel bielskich policjantów.

56-latka straciła prawo jazdy. Za jazdę na "podwójnym gazie" grozi jej teraz także kara nawet 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów. Kara pieniężna i problemy z prawem to teraz nie jest jej jedyne zmartwienie. Kobieta będzie musiała z własnej kieszeni pokryć uszkodzenia na Renault i Peugeocie. Doliczyć do tego musi koszty holowania i wynajmu samochodów zastępczych przez pokrzywdzonych właścicieli uszkodzonych aut. Łącznie może być to kwota ponad 20 tysięcy złotych.

mp, sid / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.