czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 grudnia 2021
  • 22 grudnia 2021
  • wyświetleń: 3072

[FOTO] W świątecznym okresie nie zapomnieli o bezdomnych

Koło powiatu bielskiego stowarzyszenia Polska 2050 zorganizowała wigilijkę dla osób bezdomnych. Odbyła się ona przy ulicy Legionów, gdzie przy budynku socjalnym potrzebujący mogli znaleźć namiot, gdzie wolontariusze rozlewali ciepłą zupę.

W świątecznym okresie nie zapomnieli o bezdomnych - 18.12.2021 · fot. Polska 2050 Śląskie


- Magia świąt udziela się nam wszystkim. A dobrze wiadomo, że nie ma magii bez uśmiechu drugiej osoby. Staramy się ten uśmiech wywołać różnymi akcjami wspierającymi potrzebujących - podkreśla Polska 2050 Śląskie.

- Dzisiejsza wigilijka odbyła się w bardzo miłej, świątecznej atmosferze. Rozlaliśmy i rozwieźliśmy 50 litrów gulaszu wraz z opłatkiem i życzeniami. Ale nie odbyłoby się to bez naszych sponsorów. Panu Luckowi, szefowi stołówki przy szkole ZSTiL oraz piekarni U Brzęczka z Pszczyny i Jadłodzielni za udostępnienie miejsca bardzo serdecznie dziękujemy! - mówi przewodniczący Koła Powiatu Bielskiego stowarzyszenia, Dariusz Przystał.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.