czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 12 grudnia 2021
  • wyświetleń: 332

PrestaShop

Materiał partnera:

Nasz sklep internetowy zajmuję się sprzedażą modułów, integracji oraz modyfikacji dostosowanych do Państwa potrzeb. 

PrestaShop


Działamy od 2010 roku, na przestrzeni minionych lat wprowadziliśmy, i wciąż wprowadzamy tysiące innowacji, dostosowując nasze usługi do dynamicznie zmieniającego się rynku. Dzięki latom doświadczenia w tej branży udało nam się opracować ofertę do wymagań naszych klientów. Nasze rozwiązania, takie jak: integracje z allegro, importy XML czy google merchant cieszą się popularnością, wśród ludzi korzystających z naszych usług. Dysponujemy szerokim zakresem dodatków, w których skład wchodzą specjalne moduły, pozwalające zaoszczędzić wiele godzin pracy. Zajrzyj na stronę PrestaShop: https://x13.pl/ i zapoznaj się bliżej z proponowanymi przez nas rozwiązaniami. 

FAQ PrestaShop - najczęściej zadawane pytaniaFAQ PrestaShop to moduł, który z łatwością dostosujesz do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki modułowi możesz swobodnie dodawać najczęściej zadawane pytania oraz przygotowane do nich odpowiedzi, w module czeka na ciebie wiele wybranych kategorii, dzięki którym w łatwy sposób możesz dodawać pytania, faq prestashop to rozwiązane, dzięki któremu błyskawicznie włączysz szybką wyszukiwarkę w locie.

Twórz własne podstrony FAQ dla swojego sklepu internetowego. Moduł umożliwia tworzenie specjalnych kategorii pytań, które chcemy zamieścić w naszym portalu. Dodane przez nas odpowiedzi ułatwiają klientom wyszukanie konkretnych, frapujących ich informacji, dotyczących wybranych produktów czy realizacji świadczonych przez nas usług. Z pomocą modułu możesz swobodnie ustawiać dodane przez siebie pozycje, tak aby najważniejsze pytania znalazły się na samej górze ekranu. Dzięki temu kompleksowemu rozwiązaniu sam tworzysz podstrony FAQ i umieszczasz swoje wpisy w wybranym opisie kategorii czy produktu. Czasami klienci zniechęceni brakiem czytelnej informacji opuszczają naszą witrynę. Dzięki modułowi FAQ stawiasz na proste rozwiązania, a osoby zainteresowane twoją ofertą nie będą musiały wykonywać telefonów do twojej firmy czy pisać czasochłonnych maili.   

Podstrona FAQ dla twojej witryny Pytania i odpowiedzi stanowią niewątpliwie najszybsze rozwiązanie problemów naszych klientów. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku witryny otrzymującej powtarzające się pytania odnośnie czasu realizacji usługi czy jej kosztów. FAQ umożliwia samodzielnie odnalezienie odpowiedzi przez klientów, bez konieczności angażowania pracowników z działu obsługi klienta. Dzięki takiej oszczędności czasu twoi pracownicy nie muszą odpowiadać na proste, ale ważne pytania twoich przyszłych nabywców. Weź przykład z największych sklepów internetowych i utwórz podstronę FAQ dla swojej witryny. 

Korzystając z modułu faq prestashop twoi klienci mają możliwość wyszukiwania odpowiedzi na nurtujące ich pytania w tzw. locie, oznacza to, że po wpisaniu w wyszukiwarce fragmentu frazy, na ekranie wyświetlą się odpowiednie zapytania, pasujące do pierwotnie wpisanych przez klienta słów. Moduł podświetla kolorem słowa wpisane przez osobę zainteresowaną danym produktem bądź usługą. 

Decydując się na ten zakup, zyskujesz pełną kontrolę nad podstroną FAQ dla twojej witryny. Dzięki możliwości dodawania jednego pytania do wielu kategorii oraz łączenia ich z różnymi produktami czy kategoriami możemy rozbudowywać i modyfikować dodawaną przez nas treść w jednym miejscu. Dzięki opcji porządkowania danych, google rich snippets, możesz uzyskiwać lepsze pozycje w wyszukiwarce google oraz wyświetlić odpowiedzi na pytania od razu po ich wpisaniu w wyszukiwarkę, jeszcze zanim klient zdecyduje się przejść do twojej witryny. Dodawaj pytania do swojej podstrony, nie tworząc zbędnych kopii treści, faq prestashop to lepsze SEO dla twojej podstrony. Twoje pytania i odpowiedzi w wyszukiwarce google skutecznie poprawią współczynnik CTR. 

Za pomocą modułu FAQ dopasujesz styl podstrony do wyglądu twojego sklepu. Sam decydujesz, w jaki sposób mają być wyświetlane wpisy na stronie głównej FAQ, ile kolumn mają zawierać prezentowane wpisy czy jaki kolor najlepiej wpasuje się w typ twojej marki. Zaletą modułu jest możliwość ustawiania specjalnych ikon oraz dodania ocen twoich pytań i odpowiedzi za pomocą przycisku lubię/nie lubię.